Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ерозія шийки матки-2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 25 Сторінок +
  • « Перша
  • 23
  • 24
  • 25
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ерозія шийки матки-2 Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Лір 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 03 December 2016 - 19:48

Перегляд повідомленняღ°Фрея°ღ (03 December 2016 - 19:19) писав:

ерозія не може боліти, так як вона знаходиться на шийці матки, а шийка НЕ має нервових закінчень,тому боліти ніяк не може. причина болі може бути в іншому).

Ну може болі і по іншій причині. Але на огляді ерозію лікарка найшла. Тому і питаю за лікування шоб бути готова до цього)але скоріше за все після пологів піду ше раз на огляд. Може вже "не побачить" лікар. А якщо все так і лишиться то прийдеться лікувати.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 December 2016 - 20:52

Лір, Цілком можливо,що її після пологів може і не бути. Мені лікарка радила заморожування азотом як метод лікування ерозії. Але я ще не зробила. Дивна моя ерозія, вона то є,то немає. Один лікар бачить, інший ні)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Edinak 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 December 2016 - 20:25

Дівчатка привіт :girl_tender: В мене ерозія виникла із-за трихо ще до вагітності,ми з чоловіком пролікувались(це було ще у 12 році) і в нас через 2 роки родився малюк(зараз вже йому 1,6),а мені зараз доводиться лікувати цю заразу :36_17_1: ,бо після вагітності і родів нічого не змінилось.Ось сьогодні ходила здавати обширний аналіз щоб виявити можливу якусь інфекцію(зараз ноїть у низу живота і при мочевипускані є кров,трохи боюсь,бо зі мною це вперше)після нового року напевне скаже лікар прижигати або щось інше.Чекаю результату аналізів,подивлюсь що там.А ще одне,лікувалась місяць назад свічкамі не помогло,скажу так якщо є ерозія припікати,заморожувати бе цього не обійтись.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ВпершеМамуся 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 March 2018 - 03:22

Всім привіт!
Дуже прошу вашої думки. На днях після огляду лікарка сказала, що маю ерозію. Сказала зробити щипок (я так розумію, біопсію), і потім вирішимо чи припікати, чи заморожувати. Хоча вона радить припікате, каже що надійніше. Я спочатку була спокійна, бо ж ніби ерозія дуже поширений діагноз. А от тепер думаю, чому вона відразу відправила на біопсію, невже підозрює онкологію....
Народжувала рік назад, 2 міс. після пологів все було в порядку. Прийшла зі скаргами на болючий статевий акт і підозрілі виділення.
І після огляду, лікарку найбільше зацікавило чому ж мені так боляче, бо ж рубець не такий великий... Ерозії великої уваги не приділяла.
То виходить, не все так серйозно і страшно як я собі придумала? Порадьте щось, будь ласка!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива Зірка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 17 March 2018 - 18:51

ВпершеМамуся, те, що взяли аналіз на онко, не означає, що у вас рак.. лікар хоче бути впевнена, що у вас все добре!
Мені таке робили не 1 раз, бо ерозія була понад 10 років.. але це інша історія..
не придумуйте нічого наперед
а лікувати обов'язково треба!
My Signature
Зображення

мене звати Оксана - до мене на ТИ

СП канцелярії

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   HappyMamma 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 March 2018 - 19:04

ВпершеМамуся, мені теж у понеділок братимуть біопсію. Моя гінеколог каже, щоб без цього не лікують ерозії. Хіба дуже маленькі. Потрібно впевнитись, що все ок. Я вже здавала мазки стандартні і у Сінево на папілома вірус та ін інфекції, зараз біопсію. За результатами - лікування, яке вже оберемо.

ВпершеМамуся, я думала, що вже ніхто не припікає. Здебільшого, лазером або азотом. Припікання Солковагіном - це трішки застарілий метод, ну і рубець там залишається. Ви не розглядаєте інші варіанти? Я схиляюся до кріо.
My Signature
Спойлер

Я вчу тебе, як мову іноземну,
як знаки, зашифровані в гербі.
Я вдячна Богу, що послав на Землю
шляхетну душу, втілену в Тобі.
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 March 2018 - 19:14

Щаслива зірка, дуже дякую за відповідь!
Я розумію, що аналіз потрібний, щоб перестрахуватися. Але маю погану звичку думати про найгірше....
Як на рахунок рекомендацій, що після біопсії не можна піднімати важкого, чи дотримувались? Синочку не вийде пояснити. Ще маленький і звик, що мама не відмовляється взяти на руки.
І ще скажіть, будь ласка, чи хто-небудь з лікарів пропунував не лікувати, а спостерігати? Пишуть, що такий діагноз існує тільки в пост-СССР-івських країнах і ніде у світі нічого не припалюють і не заморожують...

HappyMamma, я читала, що цей метод застарілий і не радять, якщо є можливість майбутньої вагітності. Але лікарня в нас районного рівня, це єдине, що вони можуть запропунувати... На рахунок, кріо, лікарка не рекомендувала і взагалі кажуть, що великий ризик рецедиву. Думаю, лазером було б найкраще, але якщо чесно, то зовсім не орієнтуюсь в цінах. Якщо ви в курсі, то буду вдячна за інформацію)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 17 March 2018 - 20:35

ВпершеМамуся, я мала двічі ерозію,важке казали не можна піднімати після лікування - кріо та інших методів,якщо носити тяжесті то ерозія може гірше загоюватись.
Спойлер

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   HappyMamma 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 March 2018 - 21:07

ВпершеМамуся, я як зроблю - то напишу вам у приват, скільки це мені обійшлось. Мені, навпаки, усі знайомі радили кріо, після нього успішно народжували. Лазер теж має свої протипокази. Так, за ерозією спостерігають. Але тоді потрібно постійно здавати аналізи. Ну і у кого яка стадія. Це ж ранка, у неї може потрапити інфекція. Я для себе вирішила лікувати однозначно. Вона у мене вже 12 років. Після других пологів стала ну дуже велика, це є ризик. Моя подруга не лікувала. На черговому огляді виявили дисплазію 3-го ступеня. Робили конізацію. Це вже не жарти. Я побоююся.
My Signature
Спойлер

Я вчу тебе, як мову іноземну,
як знаки, зашифровані в гербі.
Я вдячна Богу, що послав на Землю
шляхетну душу, втілену в Тобі.
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 March 2018 - 18:35

Лялічка, дякую, що поділились досвідом)

HappyMamma, буду вдячна! і ще, будь ласка, після біопсії поділіться враженнями

З одного боку розумію, що це досить серйозно і краще вирішити проблему зараз і не затягувати. А от з іншого, всі говорять (мама, подруги), що з тим можна ходити і це ж майже у всіх буває, нема чого робити з мухи слона...
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 25 Сторінок +
  • « Перша
  • 23
  • 24
  • 25
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Оля28 світлина

Оля28  Кто принимал Mioxin???

Сьогодні, 21:27

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

Вчора, 12:22

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!!!

16 Jun 2018 09:03

Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 Apr 2018 22:52

Показати коментарі (3)

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 Mar 2018 08:58

Показати коментарі (3)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 Mar 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 Mar 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 19 June 18 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн