Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Негативна реакція чоловіка на вагітність.Як бути? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Негативна реакція чоловіка на вагітність.Як бути? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Lana1989 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 липень 2017 - 13:46

Доброго дня усім.У мене виникла ось така ситуація...Я завагітніла-не можу сказати що це планова вагітність проте я щаслива що так відбулося.Минулого тижня,після певноі затримки і тестів сходила на УЗД,термін 3-4 тижні.Не відкладаючи у довгий ящик одразу сказала про це татові дитини.Реакція-шок і пропозиція аборту із запитанням скільки це вартує.Після моєі відповіді що тільки я вирішуватиму що мені робити і якщо він проти то я сама виховаю-нічого мені від нього не потрібно,я просто хотіла щоб він знав,сказав що приіде поговорити про це все в суботу...і досі від нього ні дзвінка ні смс.Ми разом 3 роки.Стосунки впринципі вільні в плані дзвінків і зустрічей-ми обоє доволі багато працюємо.Мені 28 йому 34.В обох за плечима досвід не дуже позитивного сімейного життя.Я не хочу нав'язувати йому себе чи дитину але я хочу чітко знати його позицію і бачення даноі ситуаціі,і як мені тепер бути? Чи чекати,чи дзвонити і домовлятися про зустріч для нормального обговорення ситуаціі?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еміліяна 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 липень 2017 - 14:53

Ви вирішили залишити дитину? Якщо ТАК,то для чого вам ті зустрічі і розмови.... Час все розставить на свої місця..
Насолоджуйтесь чудовим станом і не псуйте собі нерви на вияснення стосунків...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 7
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 липень 2017 - 15:40

Перегляд повідомленняЕміліяна (20 липень 2017 - 14:53) писав:

Ви вирішили залишити дитину? Якщо ТАК,то для чого вам ті зустрічі і розмови.... Час все розставить на свої місця..
Насолоджуйтесь чудовим станом і не псуйте собі нерви на вияснення стосунків...

Я вирішила народжувати...для мене іншого варіанту неіснує...просто чесно кажучи для мене це також несподівано ( ми завжди використовували контрацептиви) і я сподівалася на підтримку і адекватну реакцію хоча би...а тут повне несприйняття,тим паче що тему дітей ми обговорювали і ніколи негативу вона не викликала.Хоча Ви праві,псувати нерви мені точно не варто.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еміліяна 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 липень 2017 - 16:26

Інколи чоловіки ведуть себе як діти,бояться невідомого і не хочуть відповідальність...
Будьте розумною і хитрою по-жіночому))) чекайте і не давіть на нього...ви свій вибір зробили, тепер вибір за ним..або він справжній чоловік і в майбутньому батько або"навіг з пляжа"...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еврідіка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 липень 2017 - 17:01

Я би спробувала ще раз поговорити. Спитати що його так "злякало"? Чи є у когось із вас діти з попередніх відносин? Може з ним щось трапилось,та й не пише. В будь-якому разі треба все спокійно обговорити. Ви з ним 3 роки,він же ж нормальним був...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Valkiria 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 липень 2017 - 18:43

3 роки вільних стосунків, на мою думку, це не стосунки... Тому не дивуюсь, що він так відреагував... Я би ні в якому разі не дзвонила йому, бо говорити немає про що.. Рішення народжувати Ви прийняли в односторонньому порядку, тому й відповдальнсть тільки на Вас.
Тепер про нього: Якщо він мужчина, тобто відповідає за свої вчинки, то він добре знає, що маючи зв'язки з жінкою існує ризик вагітності... Він обдумає все і сам подзвонить. Одруження навряд чи, але якусь допомогу, хоча би матеріальну мав би запропонувати... Варіант, що скаже, що не хоче нічого знати теж можливий... Ну а якщо він, вибачте, г.....о, то взагалі не подзвонить... Така вона реальність...
То ж нічого вам принижуватися, робіть, як вирішили і розраховуйте тільки на себе. Дитинка це не тільки велика радість, але й велика відповдальність.
Насправді, дуже би хотлося, щоби у вас все закінчилося, як у казці.. Щоб він зрозумів, що жити без Вас не може і приповз на колінах.
Але будьте реалісткою, так легше жити..
Удачі вам
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Rominochka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 липень 2017 - 21:15

Мені здається,що варто все таки поговорити з батьком дитини,щоб просто заспокоїти себе і зрозуміти як Вам поводити себе надалі-чи розраховувати на нього чи лише на себе і т.п.
а то ця невизначеність недасть Вам спокійно жити і насолоджуватись своїм станом...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 липень 2017 - 21:28

Перегляд повідомленняЕврідіка (20 липень 2017 - 17:01) писав:

Я би спробувала ще раз поговорити. Спитати що його так "злякало"? Чи є у когось із вас діти з попередніх відносин? Може з ним щось трапилось,та й не пише. В будь-якому разі треба все спокійно обговорити. Ви з ним 3 роки,він же ж нормальним був...

У нас немає дітей від попередніх шлюбів,ми не раз говорили на цю тему і все було добре.Я просто не хочу щоб виглядало все так ніби я нав'язуюсь йому...Хоча поговорити з ним дуже хочу-зрозуміти чомк саме така реакція

Перегляд повідомленняValkiria (20 липень 2017 - 18:43) писав:

3 роки вільних стосунків, на мою думку, це не стосунки... Тому не дивуюсь, що він так відреагував... Я би ні в якому разі не дзвонила йому, бо говорити немає про що.. Рішення народжувати Ви прийняли в односторонньому порядку, тому й відповдальнсть тільки на Вас.
Тепер про нього: Якщо він мужчина, тобто відповідає за свої вчинки, то він добре знає, що маючи зв'язки з жінкою існує ризик вагітності... Він обдумає все і сам подзвонить. Одруження навряд чи, але якусь допомогу, хоча би матеріальну мав би запропонувати... Варіант, що скаже, що не хоче нічого знати теж можливий... Ну а якщо він, вибачте, г.....о, то взагалі не подзвонить... Така вона реальність...
То ж нічого вам принижуватися, робіть, як вирішили і розраховуйте тільки на себе. Дитинка це не тільки велика радість, але й велика відповдальність.
Насправді, дуже би хотлося, щоби у вас все закінчилося, як у казці.. Щоб він зрозумів, що жити без Вас не може і приповз на колінах.
Але будьте реалісткою, так легше жити..
Удачі вам

Дякую:-)
Вільні стосунки також мають своі переваги-нам було зручно адже в нього ненормований робочий графік в мене часті відрядження ...коли наші вихідні співпадали ми проводили іх удвох,всі відпустки,свята,родинні міроприємства...так ми не дзвонили по 20 раз на день один одному,могли не бачитись кожен день але знали що як тільки опинимося разом то про все поговоримо,все зрозуміємо...а тепер я думаю що таке розуміння ситуаціі було лише з моєі сторони а з його просто зручність...важко розуміти що людина з якою ти планував спільне майбутнє в такому важливому питанні виявилася егоістом...я не претендую на заміжжя-мало того я цього не хочу,просто хочеться підтримки і розуміння чому саме так...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   IrynaCh 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2017 - 01:51

Перегляд повідомленняLana1989 (20 липень 2017 - 21:28) писав:

У нас немає дітей від попередніх шлюбів,ми не раз говорили на цю тему і все було добре.

Все було добре - він казав, що хоче дітей, що любить дітей, що хоче дітей саме з вами? Чи просто мовчав і посміхався? Що означає "добре"? :36_17_1:

Хоча поговорити з ним дуже хочу-зрозуміти чому саме така реакція

Дуже просто - не одружений до 34 років чоловік просто не хоче мати родину і всіляко старається цього уникнути. :3_8_14:

я не претендую на заміжжя-мало того я цього не хочу

+

Важко розуміти що людина з якою ти планував спільне майбутнє в такому важливому питанні виявилася егоїстом...

= то не хочете заміж чи планували спільне майбутнє? Так чи ні?

Просто хочеться підтримки і розуміння чому саме так...

Ви молодець, що хочете дитинку і з самого початку знаєте, що її треба обов'язково народити.

Але з батьком дитинки все дуже не зрозуміло, і якщо ви сама не в змозі сформулювати що від нього хочете, що ви хочете від його реакції?

Для початку сядьте подумайте, що ви хочете, щоб він зробив, щоб як він повівся? Бо зараз складається враження, що бути з ним ви не хочете, але хочете, щоб він хотів, а ви така "я подумаю" )))

Заперечення - нормальна реакція на несподівану чи небажану подію. :36_1_40: Це перша реакція, хтось її показує, хтось спочатку думає, потім говорить.

Вирішіть для себе, чого ви хочете, щоб побудувати стратегію перемовин. :11_1_211v: Призначте зустріч і поговоріть з ним по чоловічому - без емоцій, маніпуляцій і зайвого тексту. У центрі - дитина, її доля вирішується, спочатку це. :3_8_98: Скажіть, що вагітність є і аборт - це не відмінити вагітність, і він має прийняти той факт, що це вже нова обставина його життя і він не може її проігнорувати. :15_5_13: Потім запитайте, чи він хоче бути батьком і дайте, на приклад, тиждень на роздуми. :3_8_22: За тиждень він має сказати - буде він в житті дитини чи ще на старті його дитина вважатиме, що він космонавт. Попередьте, що раптово стати батьком "готової" дитинки років через 5-10 ви йому не дозволите, бо батьківство передбачає певні обов'язки. І відправте подумати, навіть якщо він захоче одразу відповісти. Нехай подумає, порадиться з кимось. :drinks:

Ну і варіантів вирішення ситуації кілька: він стає не просто батьком, але й чоловіком і бере на себе всі обов'язки. Тут весілля, хрестини і все по графіку. :36_3_27:

Другий варіант - він стає батьком і всіляко допомагає, але одружуватися не хоче. Чудово, хай буде татом, думаєте ви. Але рекомендую в такому разі не вказувати його у свідоцтві про народження - через рік-два-п'ять він поїде кудись, чи одружиться і нова жінка заборонить спілкуватися з вами, а вам за ним потім бігати, просити дозвіл на вивезення дитини за кордон... Сумнівне задоволення. :36_13_1:

Третій варіант: він повністю відмовляється приймати участь у вихованні, перекреслює усі три роки і йде. Чудово, нема зайвого клопоту - чекати-не чекати, у свідоцтві дитини його не буде й приблизно і розраховуватимете лише на себе. :3_8_53:

Четвертий варіант: він не може визначитися, то з'являється, то зникає: див. третій варіант.

Ось так бути.

У вас все буде добре, бо ви з першого дня МАМА. :15_2_129:
My Signature
Спойлер
  • 9
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лорелея 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2017 - 07:20

Поговоріть все ж з вашим обранцем, по можливості якнайменш емоційно, для того, щоб вам не бути у підвішеному стані.
А вас вітаю - бути мамою - це прекрасно))

Писи: зараз ппланують спростити законодавство щодо отримання дозволу від іншого з батьків на вивезення дитини за кордон.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2017 - 07:26

Дякую Вам.
Коли я писала що ми обговорювали питання дітей то мала на увазі що він не просто мовчав і посміхався навпаки говорив що хотів би мати зі мною донечку.Одруженими і він і я вже були-тому ми не планували найближчим часом узаконювати наші стосунки хоча такий варіант і розглядали,нам було добре і в такому варіанті...Поговорити я з ним дуже хочу,хочу хрозуміти йогл позицію...думаю що все ж подзвоню першою і домовлюся про зустріч а там побачимо
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   anjyta 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2017 - 08:13

Бажаю вам мудрості і терпіння. Материнство - це прекрасно, і якщо Бог подарував вам можливість стати мамою, значить ви подолаєте всі перешкоди. Здоров'я вам обом!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Feyana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2017 - 09:07

Lana1989, у мене чомусь склалося враження з вищепереглянутих дописів, що у нього ще хтось є. Інша жінка чи можливо сім'я/майже сім'я.

Боїться відповідальності це 100%. Можливо у нього був аналогічний досвід, що закінчився абортом і тому для нього - це вирішення усіх проблем. Або він хотів дитину тільки від тієї конкретної жінки чи або що. Або можливо він банально підозрює, що це не його дитина, раз ви запобігалися. Не впевнений у собі чоловік. До 34 років зазвичай вже формується чітке бажання мати родину і дітей. Якщо цього нема, значить щось не так.

Дайте йому трохи часу, потім все ж домовтеся про зустріч, бо, як правильно кажуть вище, на кону дитина, а не просто ваші емоції чи почуття. А далі вже по ситуації. IrynaCh дуже гарно усе розписала й додати нічого :)

У будь-якому випадку ви зробили правильний вибір! Дитина - найбільше щастя у житті. Звичайно в ідеалі щоб був рідний тато, але чоловік або тато для будь-якої дитини, або тато тільки біологічний. Успіхів вам! Впевнена, ви усе правильно вирішите!
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ясна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2017 - 09:26

Я думаю, що шок мине і все владнається. На форумі безліч жінок, у яких чоловіки натякали чи вимагали зробити аборт. потім змирялися. У вас яка б реакція була, якби він раптом сказав: я вирішив, ти змінюєш все своє життя і назавжди. Послали б мабуть у перші 5 хв. Домовилися про суботу, то дождіться суботи, дйте йому посидіти в його печері і пережити стрес.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2017 - 09:49

Перегляд повідомленняЯсна (21 липень 2017 - 09:26) писав:

Я думаю, що шок мине і все владнається. На форумі безліч жінок, у яких чоловіки натякали чи вимагали зробити аборт. потім змирялися. У вас яка б реакція була, якби він раптом сказав: я вирішив, ти змінюєш все своє життя і назавжди. Послали б мабуть у перші 5 хв. Домовилися про суботу, то дождіться суботи, дйте йому посидіти в його печері і пережити стрес.

Так от власне я дала йому час...а зустріч мала бути ще минулоі суботи,ми розмовляли з ним останній раз минулого тижня у четверг...
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   22anna 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2017 - 10:26

З татом дитини поговорите пізніше. Бо він батьком залишиться назавжди. Питання яким він буде батьком- вирішить лише він. А для Вас народжувати це не рішення, -а доля, тому навіщо опиратись долі??? Все налагодиться з часом.. !
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ясна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2017 - 10:28

Lana1989, дайте один процент на випадковість. У мене репетитор дитини перестав відповідати на дзвінки і вайбер. місяць. А потім виявилося телефон у неї зламався, полагодила - передзвонила. ну а 99 відсотків - готуйтеся бути мамою. порад вам написали.
Уявіть його перед собою, зменшіть і віддаліть від себе його образ, зробіть його чорно - білим фото. робіть це часто. Вас перестануть гризти думки про те що сталося і про нього.
Уявіть за собою ваших батьків, за ними дідусів -бабусь і так відчуйте за вашоюспиноюсилу вашого роду, силу яку передали вам уже мертві і ще живі люди. Попросіть їх допомогти вам продовжити рід, підтримати вас і малюка.
уявіть перед вами батька дитини і за його спиною його рід. ви тепер назавжди пов"язані, як би не склалися ваші стосунки. попросіть його рід прийняти малюка і любити та турбуватися про нього.
якщо будете ці прості вправи виконувати часто, то не зіпсуєте собі вагітність, зможете утримувати позитивний настрій.
нехай ваше материнство будещасливим!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   юлічка манюня 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2017 - 11:47

А в мене така виникла думка-от до чого приводять вільні стосунки.добре так примостився:коли хотів погуляли,коли не хотів бачити-ні,попрала,нагодувала,а як завагітніла-"я вільний,незалежний,нічого не обіцяв".він 3 роки спав з вами,а дізнався про вагітність пропав і не дзвонить.сволоч.і ви вирішіть,як це заміж не хочете а дітей і мацбутьнє з ним хочете?хочете дома сидіти з дитиною,а він вільно гуляти.тут або-або,тут уже вільні стосунки не варіант.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 21 липень 2017 - 11:54

Дуже гарні психотерапевтичні практики описала Ясна. Але було б краще вам поспілкуватися із фахівцем особисто. Таким фахівцем може бути і психотерапевт, і священник. Бог дав нам життя і свобідну волю,і це потрібно памятати. Нове життя походить від Нього, а не від нас, лише через нас. Якщо Бог буде на першому місці, все решта буде на своїх місцях. Змінювати цінності не соромно, а життя Ваше і Вашої дитинки є найбільшою цінністю для Бога.
За себе можу сказати, що коли я була у вашому віці, то, непрактикуючий тоді католик, пішла до Церкви, і зі сльозами зверталась простими словами до Марії , як до Матері, Дружини і просто Жінки. Так сталося, що моє життя потім поділилося "до" і "після". Так, тоді не було боляще, соромно і страшно, та ті моторошні події в подальшому привели мене до щасливого шлюбу, діток. Все що стається, стається нам на добро.
Ще б хотіла Вам порадити молитву до Марії, що розвязує вузли. Зміст, поради і свідчення є тут на форумі. Це дійсно чудодійна молитва,через яку Бог дарує багато благословень.
Ще хочу побажати мудрості, здоровя для Вас та для тих, кого Ви любите і хто любить Вас!
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ванька 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 липень 2017 - 15:03

Lana1989 не варто зараз наполягати на розмові. Чоловік знає що дитина буде, а отож сам прийде і поговорить якщо його це хвилює хоч з якогось боку. А якщо зараз, коли він запихнув голову в пісок, його ще почати діставати розмовами, то він туди залізе весь. Дайте йому час звикнути і чекайте, звичайно радіючи життю і усміхаючись. ні вякому разі не покажіть неде що ви плачете за ним, чи ще щось в тому дусі. Практика показує, що на чоловіків більше діє мовчання жінки ніж настирність. Здоров"я Вам!
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Привіт усі,донці 10 років випадають вії ,аналізи вісі в нормі,може хто небудь щось порадить,,може хтось стикавя з такою проблемою.

Сьогодні, 16:19

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

19 жов 2017 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 жовтень 17 )

• З днем народження
    Ninaalex 
    - Вік: 31

Перекладач онлайн