Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Погляд з іншої перспективи - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Погляд з іншої перспективи або що думають наші "татусі" Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Julianka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 лютий 2011 - 20:49

Завжди хотілося знати, якими почуттями керувалися наші "екс", коли покидали з малям в животику, або через маля в животику. Питаюся себе неодноразово "як можна покинути, забути і викинути з життя свою кровинку?" "як можна не думати про це все?" і "як можна жити далі, знаючи, що десь ходить твоє дитя рідне?"

Неодноразово чула (впевнена, що не я одна) "Та йому це вернеться" або "Він пожаліє про те, але вже буде пізно..." і тд.
Цими фразами нас втішали, коли ми з відчаю лили сльози і не спали вночі... Але чи вони справді "пожаліють" про зроблене, я не впевнена. Радше - ні. Мій ексфреунд, наприклад, зараз дуже успішний, пише дисертацію і створює проекти, має хороший резонанс, нову подругу з якою живе і є щасливий. Нас він викинув зі свого життя, наче перегорнув сторінку.
My Signature
Зображення
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мама_Тимура  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 лютий 2011 - 12:07

Я думаю, не всі караються за свої погані вчинки. Тому що, як кажуть "у кожного своя правда". Вони знаходять собі виправдання і загортають у них все, що вважають лишнім та викидають на сміття. Це, наприклад, таке: "Вона залетіла навмисне, думала, що таким чином захомутає мене" або "кожен сам по собі, має свою голову на плечах, треба було думати" або "я і так не можу собі дати раду зі своїм життям, а вона ще вішається з дитиною"
Відмазок є безліч, і той, хто їх придумує свято в них і вірить.
My Signature
Зображення

Є час працювати, і є час кохати. Ніякого іншого часу не залишається.
Коко Шанель
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Руденька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 лютий 2011 - 16:15

Мене це питання хвилювало десь до року. Останнім часом я за нього взагалі не згадую, нема часу на такі дрібниці. Це я кажу чесно, без прикрас та образ. Раніше - так, мені було настільки образливо, що я постійно для заспокоення казала сама собі "він ще згадає, а буде пізно". А тепер мені все рівно. Нехай собі хоче - згадує, хоче - ні. В нас вже своє життя. своя мрія, і свої плани на майбутне і чужі нам не потрібні. а він - ЧУЖИЙ! Пройшов той час коли ми чекали, вірили та сподівались. Я не тримаю жодних образ і думаю, що він і досі не знає яка в неї посмішка, гарні очі, тепленькі маленькі рученята і багато всього іншого, що приносить мені ЩАСТЯ. Мені, а не йому. Його думку я приблизно знаю від спільних знайомих. - "я не впевнений, що це моя дитина. Тест ДНК зробили би, то я би подивився на результати. І взагалі я не був готовий до дітей, ще 2-х відразу."
А я думаю, що якщо хотів би перевірити на тест ДНК то чого одразу цього не пропонував мені? Значить так ми йому потрібні були.......
Не шукайте їм виправдання, якщо вони вас не захотіли то і вони вам не потрібні. І нехай їх життя буде кращим, а навіщо ви заглядаєте туди, що вам з того? Президенти теж живуть краще від нас, але вас то не болить.... відпустіть образу і вам стане набагато легше жити. Досягайте кращого і нехай вони дивляться як ви живете)))))
My Signature
Зображення

Щоб освітлювати світлом інших, треба носити сонце в собі:)
  • 12
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 лютий 2011 - 13:17

CoH9I, так шкода, що у Вас так вийшло, може ще все зміниться?Можливо він зможе бути хорошим батьком?
Мій колишній взагалі мене вагітну не бачив (ну, лише на перших місяцях), не знав, де я і що я, не знав взагалі, що зі мною твориться, не відповідав на майли, не брав слухавки, не знав, як дитина називається (я просила його прийти, коли в мене почалися пологи, я була вже в лікарні і було дуже вже зле, він відповів: "пробач, але я не можу") написав потім, чи мені щось треба, чи це дівчинка і чи має вона імя) Потім було багато-багато всякого, він не хотів її визнавати, дитина була 3 місяці без страховки :8_2_101: , без свідоцтва, без паспорта, лише питав, чи мені гроші потрібні, я відповідала - ні.
За цілий рік ми отримала 4 іграшки - 2 з них прислав поштою. Бачив її теж 4 рази, але тому, що треба було вирішити паперові справи. Питається "як в нас справи" лише тоді, коли я йому дзвонила (знов ж таки паперові справи). Останній раз ми бачилися в вересні. Живе щасливо зі своєю коліжанкою пописуючи якісь статті та влаштовуючи презентації.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Украся Поділля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 лютий 2011 - 13:38

Цитата

Завжди хотілося знати, якими почуттями керувалися наші "екс", коли покидали з малям в животику, або через маля в животику.

Певно, що у кожного своя історія - чуттєва і хвилююча. На те питання достеменно відповісти може лише "екс".

У більшості підтримую Руденьку, яка розпочала жити і думати про майбутнє, майбутнє де вона з дітками.

"Так склалось, чомусь, для чогось... А могло б по іншому... А чи він згадає.., а чи він зрозуміє.., "
І в тих роздумах, витрачаючи на них дорогоцінні сили і почуття, ви стаєте нещасними.
My Signature
Зображення
Навчайтесь у всіх але не повторюйте нікого!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ріточка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 лютий 2011 - 11:08

CoH9I,дуже Вам співчуваю!!!Видно,що дуже тяжко одній виховувати малятко.Процес Розлучення мені не знайомий,але трохи спільного з вами є.В мене чоловік теж вважає,що якщо дитинка мала і нічого не розуміє,то можна до неї і не вставати,і не говорити,і не займатись з нею.Моя свекруха,як і ваша,тими ж словами мене *підтримала*.Якщо не допомагати жінці,то навіщо такий чоловік?У мене он сидить днями й ночами за компом і навіть не встане до дитини,підняти,якщо вона впаде(((
Тримайтесь і не падайте духом.Хай з'явиться той чоловік,який не тільки подивиться на ваші труднощі,а й буде допомагати у всьому.Удачі Вам!!!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Руденька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 лютий 2011 - 13:22

[quote name='Украся Поділля' date='16.2.2011, 13:38' post='681142']
І в тих роздумах, витрачаючи на них дорогоцінні сили і почуття, ви стаєте нещасними.

100%.
Останнім часом згадую про нього лише коли хтось питає, а так ... навіть забула, що він був причетний до її народження))))
І чим меньше про нього згадую тим легше живеться. Тільки одне все ще муляє - деколи буває шкода його батьків, можливо вони дуже хотіли б мати маленьку онуку.
My Signature
Зображення

Щоб освітлювати світлом інших, треба носити сонце в собі:)
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Antosik 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 лютий 2011 - 18:53

Перегляд повідомленняJulianka (13.2.2011, 20:49) писав:

Завжди хотілося знати, якими почуттями керувалися наші "екс", коли покидали з малям в животику, або через маля в животику.

Я теж не один раз задавалась цим питанням, за останні 2 місяці моєї вагітності жодного дзвінка від нашого тата. Думала - ну невже йому байдуже, де ми і як почуваємось. Сумнівалась навіть чи варто казати йому, коли народимось. Але він сам об*явився за тиждень до пологів, як ніби і не було цих 2 місяців мовчання... Приїхав до нас на наступний день після того як народився мій синочок (ми живемо тепер в різних містах), бачила як світяться щастям його очі, як побачив синочка, а Данилко просто копія тата (мабуть вже і сумніви пропали, що то його дитина, хоча не раз чула такі звинувачення). Я звісно не буду перешкоджати йому спілкуватися з сином, але разом ми вже не будемо - це точно. Якщо зрадив нас один раз, то зрадить ще і ще. А ми і так самі справляємось у всьому. :)
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lizzulia 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 квітень 2011 - 23:44

Теж більш схилина до того ,що нічого не вернеться тому екс за такий вчинок!!!!Та й чи потрібно????Можливо в періуд вагтності чи перших місяців життя маленької лялі ,коли той, і так капризний настрій,перебуває в дуже піднесеному стані і думаються ттакі думки....Бо ще жива образа...В даний час,мене не хвилює чи вернеться , чи не вернеться та справа, і взагалі якась "помста "...І думаю всі екс не заморочуюттся такими думками.Життя продовжується!!!!Колись мій екс мені сказав:"Нє порть сєбє жизнь"....а я взяла і "іспортіла"....і була щаслива в цей момент.Він вибрав свій шлях і теж зараз живе,думаю,щасливо!!!!І також я не думаю,що моя доня була б більш щаслива з її татком поруч(бо чесно сумніваюсь чи часто би вона його бачила ,і чи увагу би приділяв)І на рахунок аналізу Днк(а в нас теж таке питання поставало) я відповіла відмовою.Бо якощо б дуже хотів ,то вмовив мене його зробити.Я не сумніваюсь в батьківстві,а якщо в нього якісь сумніви -то його проблеми і його комплекси.Та й не впливає той аналіз в мене ні на що!и щасливі і так!!!І нехай в нього теж все буде добре!
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nattik 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2011 - 08:22

Шкода, думаю, ті горе-татусі, що покидали своїх дітей не сидять на таких форумах. А так би хотілося почути, хай анонімно, але відверте пояснення. Мій племінник виріс без батька, хоча той живе не далі як за 20 км. Розлучилися коли малому було 2 роки. Відтоді ЖОДНОГО разу не бачилися. Тепер хлопчику вже 15.
Сестра при розлученні гордо (дурепа) відмовилася від аліментів, таким чином звільнивши його від будь-яких вимушених контактів.
Всі ці роки я не перестаю себе питати - невже не цікаво подивтися на свою кровинку, який він виріс, чим живе, цікавиться і т.д., тим більше це хлопчик. Я ще можу зрозуміти певну відстороненість чоловіка у перший рік-два, тоді дитина для нього може бути ще зовсім "зрозуміла". Але так...
У батька нова родина, дитина.
My Signature
Зображення

See? I can do it if I really try.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2011 - 09:30

От від аліментів найгірше відмовлятися, тоді вони забувають взагалі про дітей, а коли в місяць по кілька гривень переводять, їм цікаво, куди ті гроші ідуть + кожного місяця згадує, що в нього є дитина
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   krapk@.ua 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 квітень 2011 - 22:19

от в мого екс теж за місяць народиться дитина від розлучниці, дівчинка. Може вже тоді, він відчує потяг до дитини? Хочеться вірити. Бо з нами він був лиш перші пару місяців, коли синочок лише спав, і то на півдян, проїздом. Не можу прийняти до кінця, що людина, яку знала краще ніж себе, виявилася зовсім іншою, такою бездушною.Руденька, так мрію вже нарешті почати мислити як ти.
My Signature
Зображення

РЕБЁНОК — это вечный двигатель, а еще дрыгатель, прыгатель, скакатель, кусатель, обниматель и крепко целователь…
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ясочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 квітень 2011 - 08:39

Перегляд повідомленняNattik (8.4.2011, 9:22) писав:

...невже не цікаво подивтися на свою кровинку, який він виріс, чим живе, цікавиться і т.д.,

І кожного разу, подивившись на цю дитину, нагадувати самому собі: я - бездушна тварюка, я зрадив свою дружину, я - нікчема... Він може казати іншим людям все, що завгодно, але самому собі не збрешеш. І в голові воно сидить: я - погань. Тому і старається не нагадувати самому собі, не бачити, не чути... Так зручніше і простіше жити.

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jackass 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 квітень 2011 - 21:25

на мою думку, лишити свою дитину може тільки закінчений егоїст :diablo:
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   маленька Ляля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 квітень 2011 - 06:30

Jackass, на жаль, таких егоїстів дуже багато
маю знайомих, то чоловік кинув дитину з мамою ще в пологовому((
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 квітень 2011 - 22:07

маленька Ляля, та у моєї зведеної снстри чоловік ладен проміняти їх з малою при першій ліпшій можливості на гулянки і друзів...
а ще шлюб церковний з нею брав...(хоча в РАГСі не розписані)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 квітень 2011 - 16:45

маленька Ляля, в суботу бачила сестру, то казала, що він тепер має якусь кобіту, а як вона(сестра) в магазині була з малою, то він зайшов пиво купляти, то хоч би цукерку малій купив...
нема слів на таку скотину навіть(((

Повідомлення відредаговано Jackass: 25 квітень 2011 - 20:39

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МарВі 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 квітень 2011 - 13:11

у нас є знайомий, який якраз і є таким батьком, що покинув свою дитину, ще в утробі матері.
так от ця історія:
досьє:
тато - львів'янин, матеріально забезпечений (дійсно заробляв і заробляє пристойні гроші), одруженим не був, проживає з мамою в 3-х кімнатній квартирі, має літній будинок, авто, гараж
мати - розлучена, має доньку від 1 шлюбу, без громадянства, проживає з мамою, батьком, братом, бабусею та донькою в 3 -х кімнатній квартирі, безробітна, робочого стажу не має.
познайомили знайомі цих людей, зав'язались стосунки, діло йшло до весілля, вже ресторан був замовлений і т.д. і т.п. наречена переїхала жити до нареченого і тут повстало одне питання, що вони і подальшому будуть жити з його матір'ю, т.я. і він і мама є діабетиками, відповідно до цього і коригується ритм життя, і маму залишити саму не зможе. і тут наречена видала, що вона є вагітна (4 місяць !!!! як!!! хоча щодо дітей питання піднімалось. що це є ще не на часі, наречена сказала, що сама прийматиме контрацептиви, презервативів не треба), і що буде по її, або ніяк, зібрала речі і повернулась до мами з дітьми. майбутнім татом на пару з "тещею" були зроблені спроби все таки виправити ситуацію.
правда, після цього майбутній тато свою наречену іншими словами ніж ця - с...чара, не називав. але коли мною було зроблено зауваження, що ця жінка буде мамою його дитини. погодився що це не гарно, але...)))
саме цікаве почалось після народження дитини, ціна побачення батька з дитиною була 400 у.о., тобто тато приїжджав до мами затарювався продуктами, підгузками і т.д. і т.п. певною сумою грошей, то допускався до спілкування з дитиною. коли малому було вже більше 1 року, то "теща" дзвонила йому і казала, що можеш приїхати і взяти малого до себе на вихідні, т.я. мама поїхала з новим бойфрендом на вікенд. іноді мама влаштовувала скандали їм за те. що дитину взято без "сплати". безумовно це прямо не казалось, але суть була така. щодо питання встановлення батьківства була також озвучена сума.
так от - це погляд з іншої перспективи.
мали нагоду почути погляд з іншого боку озвучений родичкою мами - та ск...тина, що не може відірватись від спідниці своєї мами, не заслуговує називатись батьком і т.д. і т.п.
станом на сьогодні мати вийшла вдало заміж і вивезла дітей з країни. перед від'їздом було повідомлено, що із за своєї жадності - сина ти більше не побачиш.
до прикладу мені в цій ситуації шкода, тільки дітей, т.я. вони виявились розмінними монетами для мами і їх батьків (вимога до першого чоловіка була - майнові права на квартиру, вона її відсудила в результаті)
не знаю як їм зараз живеться, у Львові принаймні їх мамина бабуся доглядала (і татова коли давали дозвіл)
так що дівчата і жінки бувають різними........ я не виправдовую тата, т.я. не мене все таки він мало доклав зусиль, щодо встановлення батьківства, значить так сильно хотів ).
My Signature
спіши повільно, люби сильно, живи вільно)
  • 2
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 квітень 2011 - 13:59

ви знаєте, він же сам вибрав таку жінку. ніхто його ні до чого не примушував.
це жахливі ситуації і тут не можна все так однобоко дивитися. мій екс може теж розповдати, яка я погана редиска і не зробила аборт, хоч він мені, цитую, пропонуав свою психологічну підтримку. і це він мені на 8 місяці вагітності писав mail
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 квітень 2011 - 14:16

svjatusja, буває всяке падло, але очі бачили що брали...

Julianka, дуже дотепно повів себе ваш колишній :36_15_39: таких би :36_15_39:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

Вчора, 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 жовтень 17 )

Перекладач онлайн