Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: ЗПР ЗМР та спортивні секції - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

ЗПР ЗМР та спортивні секції спорт та наші особливі діти Оцінка: -----

Користувач поза мережею   mama orsetti 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 червень 2017 - 16:44

Створюю тему для обговорення спортивних секцій, які найкраще підходять нашим діткам. Теоретичного матеріалу є багато, але хочеться вияснити з якими проблемами ви зіштовхувались, як долали і звісно яких успіхів досягнули. Якщо є така тема то прошу модераторів обєднати.
Трохи про нас, 1 рік ми відходили на плавання, плавати не навчились, але це й не було основною метою. Заняття не індивідуальні, група по 8-10 діток, вік 3-5років. Проблема, яка була від початку і до кінця, невміння вислухати тренера і виконувати команди, через 20хв заняття хлопці починали робити те що хочуть вони, а не те що вимагає тренер. Страх пірнати під воду так і не побороли, хоча вдома голову миють спокійно. На заняття ходили з задоволенням, тому думаю і на наступний рік продовжимо.
Сьогодні ходили на пробне заняття з футболу, малим сподобалось дуже, але з дітками свого віку вони не дотягують грати, немає необхідної координації рухів, немає ще взаємодії з іншими дітьми, інші діти під час гри розмовляють швидко, мої не схоплюють, нерозуміють як це грати командою, грають сам за себе і проти всіх, пропущений гол, трагедія, кінець світу, плач і істерика. Тренери радять пробувати, щоб привикали, переростали, я боюсь щоб не травмувати психологічно, від надмірного тиску. Розкажіть на які секції ходять ваші діти?

Повідомлення відредаговано mama orsetti: 17 червень 2017 - 16:46

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люська* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2017 - 01:28

Дуже хочу Валю дати на гімнастику. Але постійно як зберемось то захворіємо.
Один раз були на кераміці, дуже сподобалось. В Ужгороді є центр де після кераміки танці, але не попадаєм. І зараз вітрянка(((
Але бачу, що танці їй до душі.
А ви не пробували хлопців на танці відвести? Нам логопед радила ЛФК, танці або гімнастику. Координація рухів і т.д.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mama orsetti 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 червень 2017 - 16:58

Люська*, танці точно не їхнє, навіть чути не хочуть. З наявних в нашому містечку гуртків є плавання, футбол, регбі, артритміка, до музичних інструментів інтересу нуль.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лєнок 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 23 червень 2017 - 23:13

Я свого сина віддавала на танці зразу ходив з задоволенням але через трохи часу бажання зникло, йому тренер не сподобався. Потім вирішили піти на тхеквондо, ходить майже рік але бачу зникає бажання ходити, бо не завжди перемагає, але я заставляю бо бачу що став сильніший фізично, має багато там друзів, і тренер каже що йому добре вдається.
Тому я думаю може вам варто віддати іх на футбол, не все відразу вдасться але з часом навчаться.
My Signature
Спойлер

Щастя - це коли твої рідні і близькі люди здорові! А все інше відремонтуємо, викинемо, купимо, забудемо...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

Вчора, 23:06

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

Галія світлина

Галія  Дівчата! Маю сертифікат на безкоштовну консультацію в клініку "Надія". Кому потрібно - пишіть. Надішлю поштою.

25 лис 2017 12:11

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Vanesita світлина

Vanesita  Став запитання у відповідних темах.біда не в тім, що свище вітеееееер лютий"))))

09 лис 2017 14:56

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 12 грудень 17 )

• З днем народження
    Matysya 
    - Вік: 29
  • З днем народження
    Пухнаста 
    - Вік: --
  • З днем народження
    Nadjysha