Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Падіння... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 12 Сторінок +
  • « Перша
  • 10
  • 11
  • 12
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Падіння... Падіння малюків з підвищень : наслідки Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Пенелопа3381 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 16 травень 2015 - 17:21

Rugudzylka, якщо дитина бігає,активна, не спить більше від звичайного, то все нормально, обійшлося просто гулею))
Взагалі, небезпечними вважаються падіння з висоти вище зросту дитини. Тобто, якщо дитина бігла і впала, то навряд чи це завдасть їй великої шкоди. А от якщо вона кудись вилізлі і звідти впала, є причина бити тривогу і звертатися до лікарів.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Rugudzylka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 16 травень 2015 - 19:43

Просто біг і впав. Дякую дівчата за підтримку, я трохи панічна
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Регіна177 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 травень 2015 - 20:23

Шишки. Не помітив кут столу, звалився з дивана - і ось вже на лобі росте червоно-лілова шишка. Оптимально - негайно прикласти до забитого місця холод: грілку з льодом, мокру серветку, ложку, відбивну з морозилки або пачку заморожених овочів (що саме - не важливо). Тільки не забудьте обернути лід в чисту тканину.

Забої. Якщо шкіра не пошкоджена, прикладіть до місця травми хвилин на 5 пакет з льодом. Якщо малюк категорично заперечує, спробуйте холодний компрес і почастіше його міняйте. Забиту кінцівку підніміть вище, щоб не було набряку. Наступного дня теплий компрес. Намочіть рушник теплою водою і прикладайте його до синця на 5 хвилин кілька разів в день. Полегшити стан може і йодна сіточка на постраждалій кінцівці. Однак якщо малюк забив живіт при падінні з велосипеда, вдарився головою, травмував око, суглоб сильно розпухнув і заподіює біль - зверніться до лікаря.

Шишки і синці, мабуть, найпоширеніші дитячі травми. Тут Вам допоможе намочена в холодній воді і віджата серветка, хустка, компрес зі спиртом, мішечок з льодом. Це охолоджує і знімає біль. До лікаря слід звертатися, якщо біль не пройде і дитина не зможе вільно рухати ногою.

У домашній аптечці необхідно мати бинт, пластирі різних розмірів, еластичний бинт, дезінфікуючі засоби, ножиці, болезаспокійливі та жарознижуючі засоби, градусник. Будьте здорові! Успіхів! І нехай Ваші знання залишаться нереалізованими.

Розтягування. Як тільки сталася неприємність, треба постаратися, щоб дитина не навантажував хвору кінцівку. Охолодження і спокій - краще лікування. Щоб обмежити рухливість, можна скористатися еластичним бинтом, накласти шину з картону або повісити руку на пов'язці.

Поранення. Гострі палиці, камені, бордюри - все може стати причиною поранень голови. При цьому, як правило, відразу розвивається набряк, рана сильно кровоточить - в шкірі голови дуже багато поверхнево розташованих судин. Найкраще - швидко за допомогою чистої бавовняної тканини або бинта притиснути краї рани, щоб зупинити кровотечу. При сильній кровотечі ймовірність попадання інфекції в рану не велика (якщо, звичайно, краю садна не забруднені). Якщо рана глибока і більше сантиметра, потрібно звернутися до лікаря - зазвичай краї рани зашивають або з'єднують за допомогою спеціальних скріпок. Всі інші рани можна заклеїти бактерицидним пластиром.

Якщо дитина впала і отримала садину, то рану необхідно очистити від бруду, дрібних камінчиків за допомогою носової хустки або пінцета; промокнути рану тампоном з теплою водою. Бажано не перев'язувати. Тільки при мокнучі рани можна накласти пластир або стерильну пов'язку.

Струс мозку. Забратися на дерево - це так цікаво! Але іноді заняття верхолазаня закінчуються сумно - гілка під ногою ламається і малюк опиняється на землі. Якщо після падіння дитина скаржиться на нудоту, сонливість, головний біль, ви відчуваєте, що малюк поводиться не так, як зазвичай, - обов'язково викликайте лікаря. Якщо він, упавши, втратив свідомість (нехай навіть і на кілька секунд) - негайно до лікарні!

Переломи. Без рентгена навіть лікар не завжди визначає наявність перелому. Якщо дитина не може поворухнути рукою за сильного болю, якщо відбулася видима деформація кінцівки, а набряк наростає буквально на очах - швидше за все, у малюка перелом. До моменту огляду лікаря треба прикласти до ушкодженого місця холод і наложити шину. Вона допоможе створити спокій пошкодженій кінцівці. Накладаючи шину, обов'язково зафіксуйте і два сусідніх суглоба. Наприклад, при пошкодженні кісток передпліччя фіксуються променевозап'ястний і ліктьовий суглоби. В якості шини можна використовувати складений у декілька шарів картон. Оберніть його ватою, обмотайте бинтом - саморобна шина готова. Покладіть в неї, як у колиску, хвору руку і підвісьте на косинці. При пошкодженні ніг важко знайти картон такого розміру, тому підійде і шматок фанери або невелика дошка і до лікаря!
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 травень 2015 - 20:32

В неділю в ночі в нас було 35,2 і педіатр направила до невропатолога. Вона сказала що я мала зразу їхати в трампункт і то після ктожного падіння тре їхати бо може тріщина бути щи ще щось. Більше нічого не сказала, а направила до хірурга, сказав всьо добре і приписав якусь мазь.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 травень 2015 - 10:58

Перегляд повідомленняRugudzylka сказав:

було 35,2

Певно опечатка.
Добре, коли є куди їхати, в нас ніякого травмпункту і в помині нема. В нас в районі, треба буде вистояти з годину в черзі в поліклініці, то там заслабнеш ще гірше.
З кожним падінням переживаю, але вже якось стараюся не панікувати надто і пробую сама оцінювати стан дитини. Добре, що доня плаче тільки коли їй дійсно десь болить, бо так як вона перечіпається і падає то на асфальт то на траву, то я б мусила приписатися в лікарні. А було, що вона проїхалася коліньми по асфальту ще й лобиком в кінці строхи стукнулася, а встала посварила себе "ай-ай-ай", обтрусилася попросила щоб я її поцьомала там де болить і понала далі. За такі падіння я не переживаю, хоча коліна зчухрані через колготи і на лобі синячок.
My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 травень 2015 - 13:08

Ні не опечатка, в нас було 35,2
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Skrypo4ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 червень 2015 - 18:04

За свої піврочку моя доня пережила вже два падіння з ліжка, але обійшлося без травм. Боюся я тих падінь дитячих. А як подумаю, скільки їх ще чекає нас попереду, то лячно.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Oksano4ka23 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 червень 2015 - 14:01

В нас було одне падіння з дивану. Я так злякалась, плакала. Але все обійшлось добре. Зараз синочок вже сам ходить, під ноги не дивиться зовсім, перечіплюється за іграшки, тому падає кожен день.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ikhtab 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 08 червень 2015 - 21:05

Моя доцька падає часто - перечепилась, чи побігла і не встигла затормозити і т.д. На такі падіння вже й н звертаємо уваги, хоча довго привчала бабусю з дідусем не ойойойкати з жахом, як мала паде. Коли Ніхто не звертає уваги, тихо встала і погнала далі, але як побачить, що її жаліють, відразу починає істерично ревіти)))
Єдине, за що переживаю - що впаде зі сходів. Якраз навчилася залазити, але злазити ще не вміє, тож доводиться стежити, щоб сама ніде не полізла.
My Signature
Зображення

В кожній людині — сонце. Тільки дайте йому світити

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natalisem 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 серпень 2015 - 22:11

донечка падала два рази на одному місці відчуваю себе мачухою і більше туда не підемо((
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ((НІКА)) 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 жовтень 2015 - 10:15

Дівчатка допоможіть!!! Доня в садку розсікла брову. Виховатеоі обробили і наклеїли пластир, ввечері нам сказали вихователі що сталось...вдома доня не дала зняти пластир. Зняли сьогодні зранку. Там досить велике розсічення. Розійшлось десь на 2 мм. Зашивати вже пізно. Що робити? Яку мазь купити, щоб стягувалась рана і шраму не було???
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нацька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 28 жовтень 2015 - 11:55

((НІКА)), зверніться до лікаря найкраще, вона порадить
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мама Жабка =) 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 28 жовтень 2015 - 12:38

Перегляд повідомлення((НІКА)) (28 жовтень 2015 - 10:15) писав:

Дівчатка допоможіть!!! Доня в садку розсікла брову. Виховатеоі обробили і наклеїли пластир, ввечері нам сказали вихователі що сталось...вдома доня не дала зняти пластир. Зняли сьогодні зранку. Там досить велике розсічення. Розійшлось десь на 2 мм. Зашивати вже пізно. Що робити? Яку мазь купити, щоб стягувалась рана і шраму не було???

не можу нічого сказати про шрами... але рани завжди лікую Спасателем. проте варто бути уважним, щоб не натрапити на підробку. та і найбільш дієвий він, коли прикласти до свіжої рани.

Перегляд повідомленняНацька (28 жовтень 2015 - 11:55) писав:

((НІКА)), зверніться до лікаря найкраще, вона порадить

теж думаю, що консультація лікаря вам не завадить
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lana25 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 січень 2016 - 02:21

Діти з тим ростуть, моя донечка за своїх 7 мвсяців вже 5 разів падала, причому 3 з них в ходунках переверталася. Але все добре, тільки дуже перелякалася)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kiti-cat 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 березень 2016 - 22:54

Всі діти падають. тут треба дивитись по ситуації. Правда коли наш малюк вперше впав ми перелякались не на жарт. Поїхали в травмпункт і робили УЗД. Там вже лікар нам пояснив, що після падіння треба дивитись по дитині. На його зарачки, поведінку і також кажуть що не треба на протязі перших пів години після падіння дозволяти спати дитині, так як буде важко визнчити його стан.

Безпечних падінь вашим діткам!;)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ivit 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 22 вересень 2016 - 09:26

Ми до року 2 рази падали з ліжка. Слава Богу все обійшлося.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 вересень 2016 - 09:33

Наш синочок три рази падав з ліжка, два рази на пухнастий коврик, то не вдарився і не плакав, а от одного разу спав біля циці, я заснула, а він перекинувся і впав з ліжка, плюс ще й переніссям вдарився об гострий кут тумбочки. До ранку набрякло, ми поїхали в лікарню, слава Богу нічого страшного, обійшлося без проблем.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамочка Я 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 серпень 2017 - 15:53

Ми падаємо на рівному місці, дідо каже, що її вітром колише.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мурся 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 серпень 2017 - 08:53

А мій синуля раз впав на бетонних сходах, прийшлося зашивати. Тепер має шрам на лобі а мамі згадку про жах який тоді пережила на все життя.
З ліжка теж пару раз падав,але все обійшлося просто плачем.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 12 Сторінок +
  • « Перша
  • 10
  • 11
  • 12
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

3 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 3 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

Вчора, 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 17 жовтень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн