Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Введення прикорму - 9 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 89 Сторінок +
  • « Перша
  • 87
  • 88
  • 89
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Введення прикорму - 9 Що? Як? Коли? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 липень 2013 - 10:26

Продовжуємо говорити про пригодовування. Коли вводити щось крім грудного молока чи суміші? З чого починати і в якій послідовності вводити продукти? Як ввести новий продукт і яка норма кожного продукту в залежності від віку дитини? Про все це говоримо тут.Довідкову інформацію про сучасні (рекомендовані ВООЗ) терміни, критерії і схеми введення прикорму ви можете переглянути в темі
Правила введення прикорму (натисніть тут, щоб перейти до теми)
Також чудова стаття з відповідями практично на усі питання молодих мам щодо прикорму
Прихований текст
.
<br style="font-size: 13px; "><br style="font-size: 13px; ">Попередні теми-обговорення:<br style="font-size: 13px; ">тут, тут, тут, тут, тут, тут, тут і тут .
My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 4
  • Back To Top

• 89 Сторінок +
  • « Перша
  • 87
  • 88
  • 89

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   ВпершеМамуся 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 03 липень 2017 - 22:45

Всім привіт!
Дуже прошу допомогти, а то я вже заплуталась, а перечитати весь форум немає часу.
Моєму синочку майже 5 місяців. З 3 міс. на ШВ, їмо Малютку Преміум, важимо 7 кг. Збираюсь підгодовувати. Майже вирішила починати з овочів (кабачок, цвітна капуста, ...). Але на днях побачила в аптеці кашу (чи може то й не каша) Малиш, на якій вказано, що це суміш з додаванням рисового (гречаного, вівсяного) борошна, яку можна з 4 міс.
Тепер думаю, можливо варто ввести спочатку цю "кашу" і замінити нею, наприклад, вечерю, а тоді вже братись за овочі....
Порадьте щось, будь ласка!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мандаринка88 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 03 липень 2017 - 23:14

ВпершеМамуся,якщо дитина добре набирає,для чого вам та каша,моя також на шв і ми почали прикорм з овочів,кабачок і цвітну капусту не дуже хотіла,а гарбуз і картоплю їсть.Доречі,ми також на Малютці,їсть вже 180 грам,раз в 4-5 годин.

І є така каша Малютка,про яку ви пишете і вам педіатр,мав би сказати чи потрібно вводити перше каші чи овочі,бо це все залежить від того,як дитина набирає вагу.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рейчел 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 липень 2017 - 07:31

ВпершеМамуся, це не каша, а та ж суміш з додаванням рисового, гречаного чи вівсяного борошна. Теоретично ви можете дати її увечері, або навіть замінити нею вашу суміш, але не раджу робити експерименти,дотягнути до 6 місяців і тоді вводити прикорм або з овочів, або з каш.Порадьтесь з педіатром.Вже будуть нормальні овочі, я би починала з них.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ВпершеМамуся 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 04 липень 2017 - 08:18

Перегляд повідомленняМандаринка88 (03 липень 2017 - 23:14) писав:

ВпершеМамуся,якщо дитина добре набирає,для чого вам та каша,моя також на шв і ми почали прикорм з овочів,кабачок і цвітну капусту не дуже хотіла,а гарбуз і картоплю їсть.Доречі,ми також на Малютці,їсть вже 180 грам,раз в 4-5 годин.

І є така каша Малютка,про яку ви пишете і вам педіатр,мав би сказати чи потрібно вводити перше каші чи овочі,бо це все залежить від того,як дитина набирає вагу.

Хотіла ввести Малиша, щоб давати її на ніч і малому було ситніше, бо останнім часом починає зранку хникати крізь сон (ніби ще й спати хоче, але вже будиться).
А от з овочами в мене теж купа запитань. По скільки давати спочатку, на скільки збільшувати порцію і скільки після цього додавати суміші (чи може пригодовувати взагалі потрібно між годуваннями і я щось не розумію)? Якої консистенції має бути пюрешка і коли потрібно підсолювати і додавати олію чи масло? Поділіться досвідом, будь ласка.

Ту кашу (Малишка, здається), яку вже варити потрібно, я збиралась після овочів вводити. Хоча поки сумніваюсь, бо вона молочна, а тут читала, що краще починати з безмолочних каш...

Перегляд повідомленняРейчел (04 липень 2017 - 07:31) писав:

ВпершеМамуся, це не каша, а та ж суміш з додаванням рисового, гречаного чи вівсяного борошна. Теоретично ви можете дати її увечері, або навіть замінити нею вашу суміш, але не раджу робити експерименти,дотягнути до 6 місяців і тоді вводити прикорм або з овочів, або з каш.Порадьтесь з педіатром.Вже будуть нормальні овочі, я би починала з них.

Дякую, що роз'яснили. :36_3_11:
Вже вирішила починати з овочів. Тим більше, зараз якраз є все своє.
А з термінами поки сумніваюсь... Кажуть, що при ШВ потрібно починати раніше, тому збираюсь після 5 міс. починати.

Повідомлення відредаговано ВпершеМамуся: 04 липень 2017 - 08:24

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мандаринка88 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 04 липень 2017 - 08:26

ВпершеМамуся привіт.Моя зранку інколи хникає,але не від того,що хоче,щоб я взяла її на руки і поколихати,або просто дала бутилка,щоб вона посмоктала.Молочні каші ще зарано,а на воді можна.Я вводила овоч з однієї чайної ложки.

Десь приблизно перед годуванням або за годину,як коли.Заходьте до нас в тему малята-2017,там дівчата багато вам чого порадять,бо є вже дітки старші,які більше вже їдять прикорм і такі,як ви,які тільки будуть їсти.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамочка Я 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 01 серпень 2017 - 18:39

Прикорм донечці вводила в 5,5 місяців починаючи з 1 ч.л. Спочатку вводила овочі і фрукти...пізніше дала каші безмолочні...далі сир, кефір, яйце, м'ясо, печінку, рибу.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 89 Сторінок +
  • « Перша
  • 87
  • 88
  • 89

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

grafenatko світлина

grafenatko  Вітаю дівчата. хто був в алергічній лікарні Солотвино можливо є в кого номер телефону туди буду дуже вдячна .

Вчора, 14:45

Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

санетта світлина

санетта  Дівчатка привіт! Я тут новенька підкажіть мені хто і за який час після прийому золадексу завагітнів ? в мене вже четвертий місяць буде і нічого не получається діагноз мій субмукозні вузли матки в когось таке було ?

02 вер 2017 16:37

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Та-дам! У моєму профілі почали відображатися додані друзі! Додавайтеся =)

26 сер 2017 18:27

Показати коментарі (3)

Sakyra світлина

Sakyra  З Днем Незалежності! Миру нам і нашій Батьківщині!

24 сер 2017 11:57

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 вересень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн