Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Непрохідність маткових труб - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 9 Сторінок +
  • « Перша
  • 7
  • 8
  • 9
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Непрохідність маткових труб Оцінка: -----

Користувач поза мережею   oli4ka88 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 16 вересень 2015 - 20:34

дівчатка підскажіть будь ласка..... в мене не прохідність робилв і узі і ренген одна труба повністю а друга ... одні кажуть повністю не прохідна другі що можна щось ще пробувати... вчора була в Філіпюка то він сказав що треба дивитись лапороскопічно і якщо нема надї то видаляти їх ...... я робиа вже еко.. не вийшло нічого.... хтось може зтикався з таким.... підскажіть будь ласка.....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galy@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 вересень 2015 - 12:49

Перегляд повідомленняoli4ka88 (16 вересень 2015 - 20:34) писав:

дівчатка підскажіть будь ласка..... в мене не прохідність робилв і узі і ренген одна труба повністю а друга ... одні кажуть повністю не прохідна другі що можна щось ще пробувати... вчора була в Філіпюка то він сказав що треба дивитись лапороскопічно і якщо нема надї то видаляти їх ...... я робиа вже еко.. не вийшло нічого.... хтось може зтикався з таким.... підскажіть будь ласка.....

В мене по знімках були умовно прохідна одна...друга- важко прохідна... На лапароскопії виявили спайки та двосторонній сальпінгіт .. Перед операцією ми з лікарем обумовили, що якщо не буде що рятувати - одну трубу видалити (бо по знімках вона була "нікака"...). Але на операції виявили, що прохідність можна відновити.. Операція (забрати спайки) та курс гітертрубацій+ герудотерапія. Тепер робили знімок- з прохідністю проблем нема...
Ви прийміть до уваги, що при ренгені труб вони можуть спазмувати і знімок моєже бути не інформативним (хоча це індивідуально)... Лапароскопія дасть більш достовірну відповідь на питання в - в якому стані труби..
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Veronika- 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 вересень 2015 - 13:35

Перегляд повідомленняoli4ka88 (16 вересень 2015 - 20:34) писав:

Я теж лікувалась у Філіпюка. Потрібно дійсно подивитись лапароскопічно, якщо не прохідна, то забирати її. Бо навіть при еко деякі лікарі не хочуть робити нічого, якщо є непрохідні труби. Водночас вони можуть і впливати на успішність протоколу. У мене в знайомої була такаж ситуація, робила 2 рази еко, яке було невдале. А потім видалила труби і одразу пішла в протокол, який завершився вагітністю.
My Signature
Зображення

Коли весняний промінчик сонця
Заскоче до райдужного віконця
Грайливо замуркоче кошенятко
Під серцем Veroniku буде дитятко!

YAIRAM
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Єничка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 26 вересень 2015 - 18:22

Я немогла завагітніти 4 роки, зробила УЗД на прохідність труб у Медсервісі (Франківськ),сказали повністю прохідні, тільки ліва трохи деформована. Коли від безвиході через пів року наважилась на лапароскопію, виявилось що труби абсолютно не прохідні, лікар був просто в шоці, від "професіоналізму" тих хто робив мені УЗД. Так що дівчатка, звертайте особливу увагу на те, кому ви довіряєте своє здоровя!!
My Signature
[spoiler]Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КсенияАйка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 вересень 2015 - 18:30

Перегляд повідомленняЄничка (26 вересень 2015 - 18:22) писав:

Я немогла завагітніти 4 роки, зробила УЗД на прохідність труб у Медсервісі (Франківськ),сказали повністю прохідні, тільки ліва трохи деформована. Коли від безвиході через пів року наважилась на лапароскопію, виявилось що труби абсолютно не прохідні, лікар був просто в шоці, від "професіоналізму" тих хто робив мені УЗД. Так що дівчатка, звертайте особливу увагу на те, кому ви довіряєте своє здоровя!!

У нас з вами ситуація з точністю навпаки.4 роки ми не могли завагітніти.Мені по двох знімках ставили не прохідність.У Франківську Волосовський наполягав на лапароскопії ,що інакше завагітніти я неможу( крайній випадок еко) .Поки я думала що робити, виявилось що я вагітна.Тому на все воля Божа.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 вересень 2015 - 19:26

дівчатка підскажіть мені будь-ласка хто робив ларароскопіюпри при повній непрохідності .як краще робити лапороскопію ...перд екз за місяць за два за 5 ,ну якщо звичайно на лапорі виявлять що шансів нема...бо кожен лікар говорить по різному....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kykla 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 листопад 2015 - 22:51

Привіт. На рентген знімку мої труби частково непрохідних, рідина видно напротязі обох труб але у червону порожнину не потрапила, отже непотрібність. Зробила 8 процедур по продуванню труб... На контрольному ренгені продулася одна труба, рідина потрапила у живіт. Але усе одно нічого не получилося, напротязі 2 років, тільки час втрачали. Допомогло еко. А з цими трубами я не мала жодної вагітності. Одна шкода. Мені стільки разів силою відкривали шийку, що зараз я маю слабу шийку, і при вагітності мені її зашивали.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krav4yk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 08 листопад 2015 - 23:50

oli4ka88, робити лапару! а тоді діяти за результами!! Може там у вас не так все погано!!! Моліться!! :give_heart: :give_heart:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2015 - 21:04

Дякую... Молимось... І прочмм Боженька помочі....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   iruska-kotuska 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 вересень 2016 - 12:17

Привіт всім!
Трохи поділюся своєю історією.
Перші спроби завагітніти ми почали в 2003р. За період 2003-2012 перепробували все, крім ЕКО. Пройшли багато лікарів і кожного разу все починали спочатку - аналізи, УЗД, різні процедури і методи лікування. Чоловік здоровий. Я не дуже. Місячні нерегулярні, цикли без овуляції. Стимулювання тільки викликало фолікулярні кисти (одна була 9,5см), яких ми лікували медикаментозно. У 2006 перший рентген труб - труби прохідні. 2007 рік - лапароскопія яєчників, пояснили що капсула яєчника дуже туга і тому фолікули не можуть з неї прорватися. Робили проколи на обох яєчниках і відразу в тому циклі стимуляція. Результат - киста 9,5см.
Далі перерва на рік.
2008 - фолікулометрія, фолікули не дозрівають. Рентген труб. Ліва прохідна, права не прохідна. Стимуляція, киста, перерва на 3роки... За тих 3роки ще були якісь спроби лікування, вітаміни... Але нічого важливого. Чесно кажучи я просто втомилася. Лікарі розводили руками. На ЕКО грошей не було.
2011 рік - вперше зайшла на Малечу. Спілкування тут надало мені багато сил і надії. Особливо темка "Спільна молитва" для тих хто хоче завагітніти. Саме тоді почався мій духовний шлях. Молитви, дев"ятниці, святі місця, джерело св.Анни, церкви... І саме це - віра в Бога, в його силу, і допомога моїх святих - стало для мене ЧУДОМ. Я завагітніла сама в 2012. Попри всі діагнози, нерегулярні місячні і ановуляторні цикли... Я просто віддала своє життя і питання про дитину в руки Божі і заспокоїлася. Вагітність пройшла без проблем, легко і щасливо. В жовтні 2012 я народила здорову донечку. Зараз їй майже 4рочки. І я вдячна за неї насамперед Богу і святим, а також дівчатам з Малечі за підтримку і спільну молитву.
І от в нас знову марні спроби народити ще раз. Почали пробувати в 2014 - нічого. Ходила на п"явки - нічого. Знову молитви, щоб завагітніти, молився над нами священник. І в травні 2016 після Паски я дізнаюся що вагітна. Моєму щастю не було меж... Але недовго. Ниючі болі внизу живота. Утрожестан протягом тижня не помагав і 9.05 розрив труби, операція - позаматкова вагітність. Під час операції виявилося що на яєчнику ще й киста і він перекручений, тому вирізали і його. Результат - нема правої труби і правого яєчника.
Через місяць - затримка, болі, УЗД - киста на лівому яєчнику 8,5см. При огляді на кріслі киста тріснула, страшні болі. Пункція під наркозом чи нема крові, чи не розірвався яєчник. Слава Богу тріснула тільки киста. Стаціонар, антибіотики, упадок сил.
3 місяці на Дуфастоні, але все одно цикли дуже нерегулярні.
2.09 - рентген лівої труби, яка лишилася. Результат - непрохідна. Рідина зразу витікала, зовсім не зайшла в трубу. Значить або труба повністю непрохідна, або лише на початку звідки вводили рідину.
В мене розпач страшний був перші дні. А потім почала читати, питати інших лікарів, що можна зробити. Кажуть що треба ще раз зробити рентген або УЗД, а тоді по результатах вирішувати на що збирати гроші - лапару чи ЕКО. Ну ЕКО відпадає, бо на то нема грошей, та й церква проти цього, а це для мене найважливіший аргумент. Тим більше в мене вже є одна дитина. А от лапароскопію розглядаю як останній варіант...
Один лікар сказав мені що якщо в 2006 в мене ПРАВА труба була непрохідна (знімків я немаю, тільки висновок лікаря), то як я могла на цю трубу завагітніти в 2016? Або рентген тоді помилився, або вона частково сама прочистилася, але не докінця, раз сталася позаматкова. Я так розумію що в 2012 моя самостійна здорова вагітність відбулася на прохідну ЛІВУ трубу.
І от тепер я з одним яєчником і одною непрохідною трубою... Чи можу я надіятися на самостійну вагітність без ЕКО і серйозних втручань? Чи може труба сама по собі прочиститися і стати прохідною??? Я дуже вірю в Чудо Боже.
Дуже хочу почути думку дівчат, хто з таким стикався.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 вересень 2016 - 14:50

iruska-kotuska я маю проблеми з трубами... то скажу Вам одне- ліпше не стане і сама вона прохідною не стане. Навіть якщо була прохідна, то причиною непрохідності можуть бути як гінекологічні хвороби так і хірургічне втручання. Тому однозначно щось робити... Позаматкова могла бути через те, що ускладнилася прохідність труб і тому ембріон залишився в трубі..Ви з тим не жартуйте- без лікування труб не плануйте, щоб не мати позаматкової знов. Якщо Ви можете завагітніти самі, то робіть лапароскопію, після цього зразу плануйте.. бажаю Вам удачі. :girl_flag_of_truce:

Повідомлення відредаговано Galy@: 15 вересень 2016 - 14:51

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   TESS 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 листопад 2016 - 23:29

приєднуюсь і я !в мене після позаматкової права труба гідросальпінг,ліва (перевіряла в червні)частково прохіднв!кажуть робити лапару!а після лапари через скільки можна пробувати вагітніти?
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 листопад 2016 - 11:00

Перегляд повідомленняTESS (24 листопад 2016 - 23:29) писав:

приєднуюсь і я !в мене після позаматкової права труба гідросальпінг,ліва (перевіряла в червні)частково прохіднв!кажуть робити лапару!а після лапари через скільки можна пробувати вагітніти?

Дивлячисьщо на ній робитимуть. Якщо просто відновлять прохідність труб - то з наступного циклу або через цикл. Якщо необхідне лікування - то після його закінчення. Мені ще довелося 3 місяці пити ОКи, бо ще виявили ендометріоз.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MariiaSH 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 15 грудень 2016 - 00:47

Привіт! Дівчатка, скажіть, будь ласка, які аналізи здавали перед перевіркою прохідності труб, бо мене також направили на цю процедуру, сказали здати перед цим лише мазок на флору і мазок на цитологію... а тут на форумі почитала що здавали ще якісь аналізи на інфекції??? що це за аналізи і чи обовязково їх здавати?
Наперед дякую за відповідь...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Oksani 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 лютий 2017 - 00:13

Дівчата привіт!Маю наступні питання :
1)Яка зараз ціна лапароскопії +-? (на Русових) може хтось робив?
2)Якщо робити ЕКЗ відразу підсиляючи ембріончик у матку, то яким чином можуть нашкодити "нездалі" труби?Я веду до того,що дівчата радять одразу їх забирати, оскільки можуть нашкодити вдалому ЕКЗ?
Дякую за Ваші відповіді!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мандаринка88 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 лютий 2017 - 15:45

Оксані,мені все обійшлося в 4000 грн.на Русових,лікарю 2000,анестезіологу з медсестрами 800,медикаменти 1200,що в 2015,що в 2016 одна ціна,не думаю,що сильно за рік щось помінялося.

Якщо двобічний гідросальпінкс,то труби треба видалити,бо та інфекція в них буде вбивати ембріон.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Анабель5 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 квітень 2017 - 10:20

Привіт, дівчатка, я тут новенька, живу в Чернівцях, дуже сподіваюсь на ваші поради! 2 роки з чоловіком намагаємось завагітніти (7 років живемо відкрито), але марно. Вроді і овуляція є в обох яєчниках, і стимулювали мене чим не хочеш, пролактин вже давно в нормі, і в чоловіка все добре.Так скалося, що в житті в мене часто був аднексит з лівого боку, тому постійно є біль в цьому місці, особливо при зміні температури, особливо на холод... На узі кажуть, що все добре,що нічого кретичного, маленька спайка лівого яєчника. В когось так було???? Я змінила море лікарів, всім говорила, що хочу провірити непрохідність, проте всі відговорюють, кажуть неінформативно, якщо вже робити, то діагностичну лапароскопію. Я вже на ЕКО наважилась (хотя чоловік категорично ПРОТИ, не пітримує зовсім).Вибираю між Палигою і Хмільом. Лише на Вас надія. Підскажіть, що робити? Читала, що Хміль труби не первіряє, каже теж не інформативно, а Палига робить. Чи може в Чернівцях це зробити? Порадьте до кого можно звернутись! Дуже, дуже вдячна! Всім гарного дня і УСПІХУ у наших справах!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МарусинкаТ 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 травень 2017 - 20:53

Всім привіт. ПЕРЕЖИЛА сьогодні перевірку труб в інтерсоно. Робила під контролем рентгену. Було боляче проте 2 хв не довше. Враховуючи що при важких місячних може боліти так 2 дні то можна перетерпіти. Знеболюючого не пила. Процедура коштувала 2000 гривень. Всі уважні, заспокоюють підтримують і смішать під час процедури. Після лікар все пояснив як малій дитині і відповів на всі дурні питання. Все чисто і акуратно
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Trustline 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 травень 2017 - 19:32

Доброго дня, звертаємося до вас з проханням. Ми проводимо невелике соціологічне опитування на предмет планування сім'ї за допомогою репродуктивних клінік, а саме співвідношення звернень до державних та приватних клінік. Будемо вдячні за ваші відповіді. Дане опитування є цілком конфіденційним. Перехід нижче за посиланням.
https://docs.google....EcJRBcHuJQ/edit

Повідомлення відредаговано Trustline: 22 травень 2017 - 19:41

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • « Перша
  • 7
  • 8
  • 9
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

19 жов 2017 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 жовтень 17 )

Перекладач онлайн