Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вибір ортопедичного матраца - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вибір ортопедичного матраца відгуки, ціни, адреси магазинів Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Maryann 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 лютий 2010 - 17:05

Надумали придбати ортопедичний матрац. Хто купував таку річ попрошу написати про свій досвід :unknw:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   i_am_as_i_am 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 лютий 2010 - 23:57

Все залежить від цілі яку переслідуєш купуючи ортопедичний матрац. Якщо просто, бо рекомендуть і всі купують, то бери будь-який на пружинному блоці (мій приклад
Прихований текст
http://matras_komfort.products.in.ua/produ...-standart.aspx), якщо ж треба щось для здоровя, то обовязковою його складовою має бути кокосове волокно - найоптимальніший варіант, що я зустрічав (http://matras_komfor...trac-kokos.aspx). Якщо ж є гроші, то тоді краще брати безпружинний, але він в 2,5 рази дорощий звичайних (http://matras_komfor...rac-kolett.aspx).

Чому я зсилався на цей магазин? все дуже просто, я брав нещодавно дитинці в колисочку, сподобалося і відношення і безкоштовна доставка і якість матрацика, то замовив собі на двохспальне ліжко. Собі я обрав кокс + не тому що він найкращий, просто ідеальне співвідношення того які функції має виконувати ортопедичний матрац, і його ціна. Були б гроші взяв би коллет. Я це питання вже трошки вивчав, то скажу, що зі схожими наповнювачами бачив матраци дешевші на сайтах - е-матрац та інших. Там схожі, проте не те що мені було треба. В цьому, що я собі взяв, тканина інша і товщина кокосового покриву у цій моделі більша, за рахунок того він дорощий, та все ж хоч і через простирадло, та буде торкатися тіла, тому я зупинився на цьому варіанті. Але звичай но ж ти можеш піти в венто (в гуглі вводиш місто і слово венето) наприклад, тобі там гарно "розкажуть" і ти візьмеш крутий матрац, який буде всередині такий же як у мене, проте дорощий втричі, зато з Італії (так кажуть, а питання чи вірити в це чи ні Ваша справа).

П.С. Памятай, скільки людей стільки думок, це лише моя думка
My Signature
Зображення
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамуся :) 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 лютий 2010 - 12:38

Я своїй малі взяла матрац Неолюкс Лотос- це український виробник, тому і ціна нормальна і якість не гірша. Вибрала найпростішу модель цієї фірми через те, що вона найнижча, чим "крутіша" модель, тим більше наповнювачів і тим вищий матрац і в маленькому ліжечку получаться дуже низько бортики, страшно щоб не вилізла мала. А якщо брати собі, то можна і зі всякими наворотами взяти. Купувала через інтернет магазин
Прихований текст
- там можна купити не тільки ті що є на сайті, а можна замовити модель і іншу тієї фірми. Вони купують ті матраци безпосередньо у виробника, тому получається дешевше ніж в магазині і з доставкою до дому. Принаймі той матрац що ми купили, вийшов дешевше ніж я бачила по магазинах.
Ще дешевше і будь якого розміру мені обіцяли матрац тут
Прихований текст
, в наявності потрібного розміру не було, мали робити під замовлення і тому треба було чекати більше місяця, мене такий варіант не влаштовував і тому взяли там де я написала.

Повідомлення відредаговано Мамуся :): 22 лютий 2010 - 12:47

My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lSV 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 лютий 2010 - 21:30

Коли ми вибирали матрац, то багато знайомих радили Венето, але ціни там досить великі і ми натрапили на Велам, який по якості Венето, а от ціна приємніша. Взяли звичайний пружинний і задоволені. Але погоджуся з i_am_as_i_am,, якщо є можливість, то брати з наповнювачами та безпружинний.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sophy 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 березень 2010 - 18:42

Ми також подумуємо про матрац. Сьогодні бачила матраци Веламу, вони справді дешевші, але щось вони мене не "полонили". Можливо через те, що я йшла з наміром побачити матраци Акант, але виявилось, що вони вже там не продаються. Може хтось має матраци цих виробників, особливо Акант, поділіться враженнями.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 18 березень 2010 - 10:45

Акант щось мені не сподобався при ближчому ознайомленні.
А хтось щось може сказати про ті Дормео?

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
В мене є матрац Венето Стандарт на пружинному блоці 90х190 - йому вже років 7 - я задоволена, слугує нормально. А от дивилися собі двоспальний - в принципі є цікаві варіанти і доволі прийнятні ціни, але... може є щось ліпше?

Користувач подумав і додав через 4 хв.:

Перегляд повідомленняi_am_as_i_am (21.2.2010, 23:57) писав:

Але звичай но ж ти можеш піти в венто (в гуглі вводиш місто і слово венето) наприклад, тобі там гарно "розкажуть" і ти візьмеш крутий матрац, який буде всередині такий же як у мене, проте дорощий втричі, зато з Італії (так кажуть, а питання чи вірити в це чи ні Ваша справа).

вперше чую, щоб казали що Венето є з Італії - вже давно всі знають, що виробляють їх в Уркаїні за купленою в італійців технологією.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   frotanya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 18 березень 2010 - 11:13

а ми купили собі матрац Sleep end Fly,по якості дуже хороший ну і ціна прийнятна,а ще перед новим роком в Деко були знижки 25% то нам обійшовся в 400 грн дешевше ніж на складі виробника
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 березень 2010 - 11:39

frotanya, ми теж на них дивилися. Ну і як вам спиться на ньому? яку саме модель ви придбали?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kashtanka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 березень 2010 - 12:19

У нас матрац Велам "Нептун" дуже задоволені. І ціна не кусалась, як от у Венето.
Ми купували в фірмовому магазині у Києві, то продавець надав дуже кваліфіковану консультацію, я на всіх моделях полежала, посиділа. Десь добру годину вибирала.
У моделі "Нептун" пружинний блок "Боннель", мені найбільше сподобався, за відчуттями.
Хочу додати, що матраци у яких використовують латекс (натуральний чи сентитичний), мають недуже приємний запах, він може триматись близько 1 місяця, і матрац потрібно провітрювати, щоб його позбутись.
My Signature
Не кидай каміння у власну долю
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 березень 2010 - 10:13

З чого почати? Почну з того що в Італії матраци дорожчі як у нас, а якщо їх ще й привезти сюди, то самі розумієте що їх вартість зросте. В мене кум імпортує подушки з Італії класу еліт, і на перспективу рахував скільки буде матраци з Італії продавати в нас, то стартова ціна 800 Євро. Ще будуть питання на рах. цього? Тепер щодо Венето, то звичайні розкладні ліжка в них на пружинних блоках ,але чи це справді вони є ортопедичними? І взагалі що значить ортопедичний. Що б вам там не сказали в магазині, я вам скажу інше. Підлога це теж ортопедичний матрац, тільки от проспати цілу ніч на ній важкувато, проте дуже корисно. Власний досвід. Якщо шукаєте ортопедичний матрац, тому що спина турбує, то беріть виключно жорсткий, при тому двосторонній. Тому що раз в місяць по всім правилам обслуговування його треба перевертати.
Тепер щодо того де купувати, то скажу так, в інтернет магазині дешевше, бо в них простіше з оредною платою за приміщення, і ще деякі непотрібні витрати пропадають, що робить матраци в Інет-магазинах дешевшими на 40 відсотків мінімум. Ви скажете, а мені треба пощупати, тоді сорі тут ні в чому не можу допомогти. Якраз для того і снують форуми, де ми можемо поділитися враженнями. Я впринципі і так в попередній смс старався описати детальніше матраци та їх вибір, але для повної широти висвітлення питання додам. Мені разом з матрацом дали гарантійку і ще брошури рекламного характеру, от тут якраз я побачив те, чого не вистачало, зрівняння наповнення моделей і цін, а також опис наповнювачів. Я їх викладу а Ви порівняйте самі. Доречі в мому матраці, єдиний який я такий зустрічав поки совався по магазинах міста, є застібка яку розстебнувши ви можете побачити, що в середині. По ідеї і чохол можна прати, або в крайньому разі замінити.
Зображення В гарантійці, виявилося, що продукція вироблена відповідно до якихось тех.умов. тобто ДОСТів + мені казали, що в них гігієнічні висновки, і якщо треба то можуть вислати, але я сказав що нетреба. Тому де в би не брали матрац, вимагайте таких наявності таких документів. Зображення На цьому скані видно, яка жорсткість і які наповнювачі, то я вважаю, що так найкраще визначатися, коли ти бачиш те що є в порівняні. + додавалися технічні характеристики наповнювачів Зображення . І ще була комерційна пропозиція з цінами, не знаю чи це етично її виставляти, якщо не можна, хай модератор видалить. Зображення
Одним словом ось так повинні магазини і Інтернет магазини представляти свою продукцію – всі продукти на одній сторінці і в порівнянні, а таких я ще не бачив і не побачив би, як би в мій матрац не повладали цього усього
Все мої сисли вичерпалися :man_in_love:

П,с. цей матрцик що у мене нічого такенький, мені подобається.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OksanaKr 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 березень 2010 - 19:26

i_am_as_i_am - скажіть а як довго ви чекали з моменту підтвердження замовлення і до отримання матраца? і скільки давали завдаток, якщо давали взагалі?
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 березень 2010 - 19:37

давав завдаток 30 %, точніше не давав, а перерахував на рахунок підприємства. В віторок відправив гроші, в пятницю привезли матрац.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OksanaKr 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 березень 2010 - 19:42

дякую Вам за відповідь. Мабуть і собі візьму.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Хмельничанkа 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 27 березень 2010 - 20:19

У нас матрас Венето Комфорт:
Прихований текст

Користуємось лише 5 місяців, але я його обожнюю з того моменту, як чоловік привіз з магазину.
Відколи сплю на ортопедичному матрасі, практично забула, що таке біль у спині.
Ми взяли розмір 180х200, щоб спати втрьох і чудово поміщаємось, навіть якщо малий ляже посередині перпендикулярно до мами з татом :)
Одним словом, переписувати плюси не буду, це можна на сайті прочитати. Скажу лише, що задоволена матрасом цілком.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pazunika 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 березень 2010 - 20:56

Перегляд повідомленняSophy (17.3.2010, 18:42) писав:

Може хтось має матраци цих виробників, особливо Акант, поділіться враженнями.

1. обираючи матрац на кожному обов`язково потрібно полежати подовше (я на багатьох лежала) і тому ми придбали собі Акант (три роки на ньому спимо). я не памятаю яка там модель, знаю що кожна пружина у окремому мішечку, є кокос і ще якійсь наповнювач.
2. зважити чи велика різниця у вазі з чоловіком (це суттєво впливає на вибір матрацу)
мякенько вам спати :15_2_129:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sophy 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 березень 2010 - 00:21

Ми собі також взяли Акант. Якраз сьогодні привезли. Взяли одну сторону м'якеньку, а іншу жорстку. Ще дивились на Велам, але то не те, Акант мені сподобався більше. А чи добрий вибір зробили час покаже.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pazunika 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 березень 2010 - 14:28

Sophy, думаю, зробили добрий нам вже час показав ;)
п.с. у нас теж на різних сторонах різний
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мусік 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 березень 2010 - 23:58

У нас Венето Комфорт.Ліжко з під"ємним механізмом, тобто матрац піднімаєтиься і під ним є ніша для постелі і т.п., то мені піднімати важкувато, матрац важкий, але якістю задоволені.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 березень 2010 - 12:54

когось є велика різниця у вазі з чоловіком? Яку модель ви вибрали? У нас майже 40 кг :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 березень 2010 - 13:06

думаю варто брати жосткий. І там береться не яка вага людини орієнтовно має бути, а гранична вага, значне перевищення якої може пошкодити сам матрац, або ж вплинути на його термін придатності. Та все ж буває, що вага людей із двох половин матраца додаєься :smile: , і навантаження йде на одну частину матраца, але це з ним нічого не робить (в крайному разі мій матрац ще живий:)). А в мене він кокос +, а в мого кума меріон, вже 3,5 роки. Так що... тут просто варто обратилюбете ви мякий сон чи твердий. А якщо переживаєте, то беріть безпружинний, то будете знати що нічого з пружинами не станеться. вт нас різниця в 28 кг, і нічого. Хоча якби мабуть взяти мякий, то з часом ти\Ви будеш скочуватися до чоловіка, так як матрац там прогибатиметься більше. А взагалі подзвоніть в якийсь магазин чи зайдіть, хай вас там проконсультують.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (5)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Vanesita світлина

Vanesita  Став запитання у відповідних темах.біда не в тім, що свище вітеееееер лютий"))))

09 лис 2017 14:56

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Kуся світлина

Kуся  Вік, Вікусь з Днем Ангела

24 жов 2017 19:51

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

19 жов 2017 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 листопад 17 )

Перекладач онлайн