Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Лазерна корекція зору - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Лазерна корекція зору Де краще робити, яку клініку обрати, ціна Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Viki2010 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 26 серпень 2012 - 11:10

Привіт. Вирішила створити тему про лазерну корекцію зору. Останнім часом дуже часто задумуюсь над цим. Десь рік як ношу лінзи ( -1,75), до того носила окуляри, але вже дуже набридло постійно ставити, вибирати лінзи. Хочу почути якісь відгуки? Можливо хтось робив корекцію? Чи планує робити? Де саме?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оляяяя 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 серпень 2012 - 11:53

Перегляд повідомленняViki2010 (26 серпень 2012 - 11:10) писав:

Привіт. Вирішила створити тему про лазерну корекцію зору. Останнім часом дуже часто задумуюсь над цим. Десь рік як ношу лінзи ( -1,75), до того носила окуляри, але вже дуже набридло постійно ставити, вибирати лінзи. Хочу почути якісь відгуки? Можливо хтось робив корекцію? Чи планує робити? Де саме?

Привіт. 8 листопада буде 4 роки як я зробила лазерну корекцію зору. У мене була короткозорість і астегматизм, -2.25 і - 2.75. Можу сказати тільки одне, я дуже задоволена і не жалію. Робила в Кєві, в клініці "Новий зір" (не сприйміть я рекламу). Через рік після корекційі народила синочка, дуже переживала, що після родів зір знову може впасти, але я мене завірили в клініці, що не впаде, так і є. Маю тепер 100 % зір. Тільки є одна меленька незручність - час від часу потрібно капати "Штучні сльози", бо очі сухі. але не непорівнати з тим, як було до корекційі, тепер я себе відчуваю повноцінною людиною, раніше дуже комплаексувала, соромилася носити окуляри.
Процедура сама не болюча зовсім, триває декілька хвилин. Я за один раз робила два ока. Можна по бажанню і по одному. Зразу після корекційі, через хвилину я бачила добре. Це таке відчуття яке не передати словами.
My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Inna-S-G 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 26 серпень 2012 - 12:03

Перегляд повідомленняОляяяя (26 серпень 2012 - 11:53) писав:

Привіт. 8 листопада буде 4 роки як я зробила лазерну корекцію зору. У мене була короткозорість і астегматизм, -2.25 і - 2.75. Можу сказати тільки одне, я дуже задоволена і не жалію. Робила в Кєві, в клініці "Новий зір" (не сприйміть я рекламу). Через рік після корекційі народила синочка, дуже переживала, що після родів зір знову може впасти, але я мене завірили в клініці, що не впаде, так і є. Маю тепер 100 % зір. Тільки є одна меленька незручність - час від часу потрібно капати "Штучні сльози", бо очі сухі. але не непорівнати з тим, як було до корекційі, тепер я себе відчуваю повноцінною людиною, раніше дуже комплаексувала, соромилася носити окуляри.
Процедура сама не болюча зовсім, триває декілька хвилин. Я за один раз робила два ока. Можна по бажанню і по одному. Зразу після корекційі, через хвилину я бачила добре. Це таке відчуття яке не передати словами.

а скільки вам обійшлася ця операція?

я теж робила лазерну операцію 12 років тому в Чернівцях в Сови, але тоді мені лише призупинили падіння зору. Зараз ношу лінзи -4.5. Теж планую повернути 100%. Але знаю що при цьому не можна годувати дитину грудьми і бути вагітною. Тому поки ми притормозили цей процес. Мене цікавить вартість , бо знаю що не дешево це все.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 серпень 2012 - 12:11

Я теж боюсь, щоб після наступних пологів не почав падати зір знову, і чи дозволять у нас лікарі народжувати самій(не кесерево), оскільки через 2роки хочемо ще одну дитину.
Моя кума минулого року робила лазерну корекцію в Будапешті, в клініці Фокусмед, і дуже задоволена. Але вона після того ще не народжувала.
Там в Угорщині і я б хотіла робити. Кумі лікарі казали, що роблять корекцію, через пів року, як жінка перестане годувати грудьми, і лише через пів року після корекції можна планувати вагітність. В Угорщині вартість операції приблизно 2500долларів.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оляяяя 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 серпень 2012 - 12:20

Перегляд повідомленняInna-S-G (26 серпень 2012 - 12:03) писав:

а скільки вам обійшлася ця операція?

я теж робила лазерну операцію 12 років тому в Чернівцях в Сови, але тоді мені лише призупинили падіння зору. Зараз ношу лінзи -4.5. Теж планую повернути 100%. Але знаю що при цьому не можна годувати дитину грудьми і бути вагітною. Тому поки ми притормозили цей процес. Мене цікавить вартість , бо знаю що не дешево це все.

Я точно ціну не памятаю, але десь 11-12 тисяч гривень, (на той час було 1.5 тисяці евро - чоловік пересилав).
Завагітніла я церез 2.5 місяці після корекції . Народжувала я сама, і слава Богу зір залишився, зовсім не впав.
Так це не дешево, у на тут в Німеччині одне око біля 1 тисяці евро.

Повідомлення відредаговано Оляяяя: 26 серпень 2012 - 12:21

My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ice 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 серпень 2012 - 12:38

Дивилась на сайті ЛАЗЕР Плюс, то ціна ЛКЗ 4 000-6 600 грн., я так розумію за одне око.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 серпень 2012 - 12:57

Перегляд повідомленняIce (26 серпень 2012 - 12:38) писав:

Дивилась на сайті ЛАЗЕР Плюс, то ціна ЛКЗ 4 000-6 600 грн., я так розумію за одне око.

В Угорщині 1100долларів одне око, але залежить і яким методом робити, я хочу ІнтраЛасік.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Покутяночка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 серпень 2012 - 13:04

У мене зір двоє очей -1,75. Ходжу в лінзах, інколи в окулярах. Ніколи не задумувалася над корекцією, але тепер після дописів теж схотіла.

Повідомлення відредаговано Olexandra19: 26 серпень 2012 - 13:09

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива Зірка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 26 серпень 2012 - 14:27

Маю також поганий зір, ходжу без окулярів, просто не уявляю себе в них.. часто задумувалась про лазерну корекцію, бачу не так воно вже й складно зробити. Дуже добре було б, якби дівчата залишали відгуки про клініки, де робили операції.
My Signature
Зображення

мене звати Оксана - до мене на ТИ

СП канцелярії

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ice 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 серпень 2012 - 14:35

І я останнім часом задумалась про ЛКЗ, але трошки страшно, не знати, що буде за 20-30 років. Але дуже хочу. Про клініки ще нічого поки що не взнавала, от придумала собі такий подарунок на 25 років, тільки треба попередити всіх гостей, щоб гроші несли))
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svit drims 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 серпень 2012 - 15:59

В мене колега на роботі робив ЛКЗ в Києві минулого літа. Один раз з*їздив на обстеження, а на другий раз - робив корекцію на 2 ока. Також задоволений. Треба буде в нього розпитати, що і до чого. Але мені, я так зрозуміла, це не скоро світить, бо ми на ГВ, ну і грошики треба підзбирати, бо дорого. Він платив 800 дол. за одне око - це суто за операцію, а там ще після того трохи капати треба їх.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Inna-S-G 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 серпень 2012 - 09:14

з моїми -4.75 мені відмовили робити кесарево по цій причині, і операція 12 років тому теж не відіграла ніякої ролі. Мені сказали, це не є приводом до кс. Хоча як дійшло діло до народження дитини то мене екстрено прокесарили, але приписом до цього був зовсім не мій зір і лазерна операція на очі.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   uliarv 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 серпень 2012 - 14:48

Перегляд повідомленняInna-S-G (27 серпень 2012 - 09:14) писав:

з моїми -4.75 мені відмовили робити кесарево по цій причині, і операція 12 років тому теж не відіграла ніякої ролі. Мені сказали, це не є приводом до кс. Хоча як дійшло діло до народження дитини то мене екстрено прокесарили, але приписом до цього був зовсім не мій зір і лазерна операція на очі.

все правильно. поганий зір не є показанням до КР
у нас у відділі я (-4,75) і співробітниця (-3,25) народжували самі. Мене протягом вагітності спостерігала окуліст і дивилася чи немає змін в очному дні.
Про операцію (ЛКЗ)....щось не знаю, ходжу і в лінзах і в окулярах, звичайно 100% що без них було б зруніше, але як порахую, що 10-12 тисяч грн. вистачить на лінзи (ті що я купую) мені 25 років :wacko3:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 серпень 2012 - 16:04

Перегляд повідомленняuliarv (27 серпень 2012 - 14:48) писав:

все правильно. поганий зір не є показанням до КР
у нас у відділі я (-4,75) і співробітниця (-3,25) народжували самі. Мене протягом вагітності спостерігала окуліст і дивилася чи немає змін в очному дні.
Про операцію (ЛКЗ)....щось не знаю, ходжу і в лінзах і в окулярах, звичайно 100% що без них було б зруніше, але як порахую, що 10-12 тисяч грн. вистачить на лінзи (ті що я купую) мені 25 років :wacko3:

А в нас лірарям найлегше відправити на кесерево. Я лінзи довго не можу носити, бо відчуваю через 4-5годин дискомфорт. А окуляри мала не дає носити-вже 2 оправи мені поламала. Тому дуже б хотіла лазерну корекцію. Завтра іду подавати документи на закордонний паспорт і коли паспорт буде готовий, поїду на обстеження.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   artemis 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 вересень 2012 - 09:42

Дівчата, а хтось чув щось про офтальмологічну клініку Загурського у Луцьку? Там ніби і дешевше трохи, ніж в Киэві....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sunButterfly 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 вересень 2012 - 10:02

в мене -4,5. теж задумувалася над лазерною корекцією. але чула різні відгуки, не завжди хороші. знайомий робив в Сполучених Штатах, то розповідав що за 4 роки зір знову впав і планував робити другу таку ж операцію (після того з ним не спілкувалася, то не знаю чи робив. а маминої подруги мамі робили цю операцію, то вона осліпла. і тільки в яскравий і сонячний день може бачити обриси предметів чи людей. після цього я вирішила не робити.... хоч окуляри і лінзи - дуже недешеве задоволення.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   uliarv 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 вересень 2012 - 19:32

Перегляд повідомленняsunButterfly (07 вересень 2012 - 10:02) писав:

в мене -4,5. теж задумувалася над лазерною корекцією. але чула різні відгуки, не завжди хороші. знайомий робив в Сполучених Штатах, то розповідав що за 4 роки зір знову впав і планував робити другу таку ж операцію (після того з ним не спілкувалася, то не знаю чи робив. а маминої подруги мамі робили цю операцію, то вона осліпла. і тільки в яскравий і сонячний день може бачити обриси предметів чи людей. після цього я вирішила не робити.... хоч окуляри і лінзи - дуже недешеве задоволення.

я теж кілька разів чула, що зір повертається до своєї "норми", чи як правильно сказати...тобто стає такий які був
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 вересень 2012 - 11:54

Я була на консультації стосовно операції, і була здивована ,що сам лікар,що мав би проводити операцію в окулярах...Це заставило замислитись..
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   motorolka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 вересень 2012 - 20:51

Перегляд повідомленняОксанка (15 вересень 2012 - 11:54) писав:

Я була на консультації стосовно операції, і була здивована ,що сам лікар,що мав би проводити операцію в окулярах...Це заставило замислитись..

от мене теж завжди цікавило питання чому самі лікарі теж в окулярах.Колись була в Ексімері на консультації,то задала таке питання лікарю,то вона мені відповіла що не для всіх діагнозів підходить лазерна корекція,а деяким людям добре і в окулярах....
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксанка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 вересень 2012 - 15:38

Я не думаю, що комусь добре в окулярах...Це їх "відмазка". Просто напевно лазерна корекція не забезпечує 100% результат...
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 жовтень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн