Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Малятка 2016 - 4 сезон - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 68 Сторінок +
  • « Перша
  • 66
  • 67
  • 68
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Малятка 2016 - 4 сезон Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Bogdana 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 11 січень 2017 - 21:22

Ласкаво прошу в нову темку!!! Наша табличка маляток під спойлером. Усім приємного спілкування)))
Спойлер

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• 68 Сторінок +
  • « Перша
  • 66
  • 67
  • 68

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 вересень 2017 - 22:07

Скопіюю вам з щоденника,бо вже немаю бажання знов те саме писати, хто хоче спробує осилити мою простиню
Спойлер

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 вересень 2017 - 06:34

Лялічка, наш Еней взагалі мало говорить. Як було йому десь 1-1.2, мені здається, що він більше слів говорив. А зараз, чи розлінився, чи просто не хоче. Говорить "тато", а от "мама" так і не каже. В загальному, то говорить до 10 слів, і то коротенькі. Відтворює як киця каже, собачка, свинка. Але, от наприклад, не каже 'гав", а якось типу "ау". Так само, як питаю як каже киця, то він не каже "мяв", а видає такий звук (не знаю навіть як то буквами написати))), ну схожий на мявкіт кота. Каже як машина їде "бррррр", при чому, буква "р" в нього чітко вимовляється. Як кажу йому що будемо зараз пекти тортик (а це ми робимо практично кожного дня))) то відразу біжить до тумбочки, дістає міксер і каже "зііііі".Говорить короткі слова, типу ням, на, дай, там, ціця.... В загальному, розуміє абсолютно усе, чітко виконує те що його попросиш. А ще згадала, як попісяє, то каже "сі" чи то "сь". А як покакає, то бігом кричить " бєє", і ще й так носа смішно морщить.
Ще в нас зараз трохи проблеми з памперсом, він його категорично не хоче одягати. В нас вже всі коврики по хаті обпісюхані. На горщик, як скажу, то йде і сідає. Ввечері перед сном, то взагалі катастрофа. Але вже зараз я знайшла спосіб йому вдівати того памперса. Він ввечері приходить, просить груди, каже "ціця ням", ну а я кажу що дам ціцю коли він памперса одягне. То він відразу, втікає від мене в іншу кімнату. Через декілька хвилин знову приходить і просить груди, я йому знову пропоную обмін. Він знову втікає. Так може продовжуватись і пів години. Потім він вже не витримує і здається))) Сам бере памперс, дає його мені, і показує щоб одягнула. Ну і тоді отримує бажане, тобто, свою улюблену цицю)))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 вересень 2017 - 07:30

Bogdana, про сі, сьогодні Дарина сіла на горщик і каже "сісь" я сміялась, людскі діти кажуть сісь на цицю,а моя коли пісяє, то певно від того,що як сідає на горщик то я їй каже все "пісь-пісь"
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Жива вода  

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 18 вересень 2017 - 11:01

Привіт всім!
І ми тут є, сиділи в засаді трошки :)Ми вже майже місяць тому завершили ГВ, гарно і без проблем.

Данилко дуже подорослішав, дуже багато говорить. Мене педагог попросила скласти список слів,які син говорить сам, в щоденній мові, то в 1.5 року було близько 120 слів, зараз вже є майже 200 українських слів, і почав уже говорити також данські.
Але деколи в садочку розказує щось українською, а вони ж не розуміють, і щось пробують інше казати йому, а синок так відчайдушно старається пояснити, це так сумно деколи

Ми недавно були в сафарі парку, і там годували вовків, Данилко на ввесь ліс кричав "Мама, вовк уууууууууу", вовки хвости попідгинали і повтікали :) певно дуже високу ноту взяв Данило :)

З горшком у нас ніц не получається! Лиш бігає до нього і залізає обома ногами, або стає на нього,щоб "ззяти книську" або "дітати контуктор". А коли наробить в підгузник то бігає щасливий "покакав! фууу! покакав! попа покакав" :)

В нас в садочку перші друзі появились :) Всі вихідні про них говорить, Ноа, Мес, Сілке, Елізабет, Расмус :) Сьогодні йшли в садочок, то тілки про Меса говорив, а прийшли - а Меса підстригли, Данилко став, дивиться на нього "Месье? Мама, Месье? Не Месье! Де Месье? Ку-ку!" і гладить того Меса по голові :)
Sindy, як Зорянка класно ганяє на самокаті! Вау просто! Данилко ще не може освоїти велосипедні педалі, ніжками лише перебирає, або на машинці чи на тракторі своєму ганяє.

Bogdana, мій тоже не любить компроміси :) не капризує так само, а тікає,або починає щось буркати собі під ніс так смішно, типу "не треба мені вже того"

Лялічка,малесенька така.. шкода донечку, уявляю як то дитиною сприймається! Значть дуже добра дівчинка, з великою емпатією

Повідомлення відредаговано Жива вода : 18 вересень 2017 - 10:56

My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sindy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 вересень 2017 - 19:29

Перегляд повідомленняЛялічка (17 вересень 2017 - 15:55) писав:

Sindy, от вчора читала у відгуках,що в філіпсі під час нагрівання може дно відставати. Теж думаю в сторону Брауну
нічого собі.. Оце так у вас за раз стільки техніки накрилося!? Капець...
Прочитала ще із щоденника.. Ой як шкода маленьку з тим оком.
Співчуваю.

Жива вода, ого який словничок у Данилка! Молодчинка

моя Зорянка все так смішно називає.. Ціціпа - циці і спать
Маць маму - малювать маму - олівцями по тілу мамі татушки малює
Та багато чого, і все так уже по 2-3слова тулить
Куціпаці - кукурудзяні палички
Сяпік - самокатик
Хоцю тібать - стрибати, на батуті
Виць вибу - ловить рибу
Ну й інше.. Багато англійською називає - наприклад кольори, рахує до 10, бульбашки - бабись тільки англійською..
Багато патякає.. Всього й не перелічиш, тре сидіти згадувати і записувати.. Загалом, все так чудернацько називає, але я розумію.

Повідомлення відредаговано Sindy: 18 вересень 2017 - 20:12

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   maxi4ka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 вересень 2017 - 21:31

привіт, дівчатка!
Світланко, молодчинка Зорянка!
Лялічка, шкода малечу, хай їй легко пройде

Данилко балакучий, мтлодець)

а в нас новина - доня рівно в 1.3 пішла сама нарешті. бо до того лиш за ручку.
відтоді щодня все хоче лиш сама, трохи падає, як втомиться за ручку або на руки
зубів нових нема, лиш по 2 зверху і знизу. спить неспокійно, може раптово розплакатись і так, що ледь заспокоюю... чи то зуби, чи що?
їсти почала більше, і любить щоб їй дали ложку і намагається сама - трохи пальцями, трохи ложкою) але від циці не відмовляється, теж часто просить, а вночі може півночі висіти...
днями важила - має вже 13.700
і в ріст витяглась, джинсовий сарафанчик на початку літа був до колін приблизно, зараз ледь попу закриває

улюблене слово зараз кака) означає все) ще каже кіка, така (це тато), како (трактор - в сусіда є), коко ку і ще всяке своє. а от мама рідко каже.
My Signature
Спойлер

усі сподівання покладаю на Господа
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 вересень 2017 - 22:35

Жива вода ,вона в нас атка жаліслива трохи,я якось пальця порізала, вказівного,наступного дня збирала її в садок і одягала колготи, вона то вміє сама,але так мені швидше і колготи не дуже любить одягати,трохи важкувато то. А мені під час процесу все поріз задівався і я якось пару разів випадково ойкала. Після того доця сама почала одягати колготи,промовляючи "я сама, щоб мамі пальчик не болів" чи в ті ж дні просить хліба врізати і дає настанову "ти обережно,щоб знову пальчика не порізала" милота. Хоча іноді така вредна буває,що нема сил
Sindy , як на мене Зорянка теж багато говоритьт,молодчинка Sindy, угу,ще в свекрухи сушка поламалась,буквально рік як подарували ітолком майже не користувались,шкода.
maxi4ka, дякую. Вітаю з ходінням,тепер маєте новий етап і досить складний для мами.
Мені з Дариною тепер важко гуляти,бо хоче ходити сама,руку мою гребе,а сама як йде то частенько падає,а то грозить побити коліна чи ще щось
Не подобається мені як в неї нижня одиничка росте, не так як зубки мають бкти,а по ширині десни, чи то буде такий кривий чи то таке враження складається від того,що зубчик ще толком не прорізався
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Жива вода  

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 вересень 2017 - 23:31

maxi4ka, вітаю вас із новим досягненняи! Донечка молодець :)
Лялічка, прикольно так, така смішна і мила
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сашулька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 вересень 2017 - 11:20

Жива вода , ого який Данилко говорун!
В мене Віка теж за останній місяць набагато більше говорити почала, я не рахувала слів, але думаю десь з 50 набереться. Принаймі те що їй треба сказати може, по-своєму звичайно, але я розумію. Наприклад: икити (відкрити), пипи (пити), їсі (їсти), буба (ягоди, виноград), гава (собачка), ковова (корова), пака (палка), итина (то так ляльку бебі бьорн називає, каже що то її дитина), кличе по іменах сусідських дітей: Сяся (Саша), Атем (Артем), Даня. Каже як говорять тваринки. Вже з місяць як почала сама їсти, не дає щоб її кормили.
З горшком поки справи не дуже, як посадити то може попісяти, тоді довольна біжить каже " пісі, одець", що вона молодець, попісяла. А як вчасно не посадиш то попісяє на ковер чи на підлогу і кличе, показує "мама, пісі", щоб мама прибрала. Памперс вдягати не хоче, як вдіти то сама здирає його, то ми тільки на вулицю і вночі вдягаєм, а так то приблизно половину ловлю на горшок, а далі обпісює коври і дивани.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 вересень 2017 - 22:57

Я мабуть сьогодні трохи простудила Енея(((
Залегко його одягнула на вулицю. Ще й без шапки пішли. В нас сьогодні вдень було досить тепло. І як ми йшли в місто, то ще теж було тепло. Я вдягнула синочка в шкарпетки, джинси, тоненька кофтинка і балонова безрукавка (ну вона досить така тепла). Просто я думала що ми на трошки йдемо (планувалось десь на 30 хв), а вийшло майже 2 години. Сьогодні чоловік обслуговував весілля, і там люди замовили салют. Але салют не простий, а там була ціла салютна установка (то він вперше такого масштабу установку використовував, я таке бачила тільки колись в Києві на День Незалежності). Ну і чоловік запропонував щоб ми з дітьми прийшли в місто подивились. Дітям то дуже цікаво. Він поїхав машиною, бо ж треба було то все завезти, а я вже з дітьми туди пішки прийшла. Планувалось що салют буде десь в 20.00. Але щось там на тому весіллі затягнулось, і салют стриляли аж в 21.30. І весь той час я з дітьми гуляла по місту. Якби машина хоч була біля мене, то можна було б хоч там посидіти, чи поїхати додому взяти тепліший одяг. А машина була в чоловіка (то трохи далеко було туди йти), і він відлучитися не міг, бо в любу хвилину могли сказати запускати салют. Просто піти додому вже теж не могла бо пообіцяла дітям що буде салют, і вони категорично відмовлялись йти додому поки його не побачать. Як відстриляли, чоловік приїхав нас забрав і завіз додому. І от тепер діти сплять, і чую що Еней щось носом не гарно сопе, і Златка кашляє уві сні. Надіюсь що нічого страшного не буде.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 вересень 2017 - 23:44

Bogdana, може мине,в нас Дарина вже тиждень до обіда соплі течуть після закладає того носика
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 68 Сторінок +
  • « Перша
  • 66
  • 67
  • 68

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Bogdana 

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

grafenatko світлина

grafenatko  Вітаю дівчата. хто був в алергічній лікарні Солотвино можливо є в кого номер телефону туди буду дуже вдячна .

Сьогодні, 14:45

Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

санетта світлина

санетта  Дівчатка привіт! Я тут новенька підкажіть мені хто і за який час після прийому золадексу завагітнів ? в мене вже четвертий місяць буде і нічого не получається діагноз мій субмукозні вузли матки в когось таке було ?

02 вер 2017 16:37

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Та-дам! У моєму профілі почали відображатися додані друзі! Додавайтеся =)

26 сер 2017 18:27

Показати коментарі (3)

Sakyra світлина

Sakyra  З Днем Незалежності! Миру нам і нашій Батьківщині!

24 сер 2017 11:57

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 вересень 17 )

• З днем народження
    медузка 
    - Вік: 30
  • З днем народження
    nadeжда 
    - Вік: 33
  • З днем народження
    Martin