Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Клуб ГВ мам-4 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 15 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Клуб ГВ мам-4 тут ми спілкуємся про ГВ Оцінка: -----

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 08 вересень 2014 - 17:55

Попередня тема
Чутливість сосків при годуванні, тріщини, Проблеми грудного вигодовування
Лактаційний криз
Лактостаз
Застуда і грудне вигодововування
My Signature
Мій список книг
Дорота Тераковська "Мишка" (Saulė), - шукаю
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 28 вересень 2014 - 19:48

Дівчатка, я до вас по заспокоєння.
Доня соплить уже майже тиждень, відповідно ноик майже не дихає і малеча не хоче смоктати груди. Трохи цмокне, бачить що їй не виходить і кидає. Вночі як закапаю носа, то смокче-відїдається, але відчуваю що молока стало менше в грудях і мала стала частов ночі прокидатися-певно не вистачає.
Як думаєте стане все на своє місце як сопельки минуть? Так не хочеться припиняти годувати, але бачу що якщо і далі вдень буде ігнорувати груди, то молока поменшає конкретно.
My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natalisem 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 28 вересень 2014 - 22:18

А в мене проблема, ліва циця не набира€ молока, я вчора вручну зцідила 50 грам, донечка іі не хоче((( я годую вже десь 2-3 місяці тільки правою, дитина спокійна не плаче, але зараз ми мало набира€мо за останній місяць 200грам. Скажіть будь ласка моя дитина голодна і тому набира€ так маленбко ваги? як мені налагодити ГВ, бо груди дуже різні за розміром.. ..
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mariannka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 вересень 2014 - 10:20

Перегляд повідомленняЛюбомирівка (28 вересень 2014 - 19:48) писав:

Дівчатка, я до вас по заспокоєння.
Доня соплить уже майже тиждень, відповідно ноик майже не дихає і малеча не хоче смоктати груди. Трохи цмокне, бачить що їй не виходить і кидає. Вночі як закапаю носа, то смокче-відїдається, але відчуваю що молока стало менше в грудях і мала стала частов ночі прокидатися-певно не вистачає.
Як думаєте стане все на своє місце як сопельки минуть? Так не хочеться припиняти годувати, але бачу що якщо і далі вдень буде ігнорувати груди, то молока поменшає конкретно.

мені здається що для вас було б ліпше вдень цідити трохи молока тоді коли ляля не хоче. Чула багато таких випадків що молоко пропадало згодом. А вам ще зарано припиняти ГВ. В мене наоборот малий крім циці нічого не бачить і не чує, теж соплить, ще й зуби. А молока стало більше ніж на самих початках.
А ви пробйте цідитися вдень і вночі, щоб не пропадало, і давайте про себе чути))

Перегляд повідомленняNatalisem (28 вересень 2014 - 22:18) писав:

А в мене проблема, ліва циця не набира€ молока, я вчора вручну зцідила 50 грам, донечка іі не хоче((( я годую вже десь 2-3 місяці тільки правою, дитина спокійна не плаче, але зараз ми мало набира€мо за останній місяць 200грам. Скажіть будь ласка моя дитина голодна і тому набира€ так маленбко ваги? як мені налагодити ГВ, бо груди дуже різні за розміром.. ..

якби вона була голодна я думаю що вона б плакала. а так вона спокійна. це точно не причина недобору ваги. може просто пробуйте цідити частіше цю ліву і молоко почне прибувати більше.

Повідомлення відредаговано Mariannka: 29 вересень 2014 - 10:21

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vasuluna p 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 29 вересень 2014 - 14:50

Дівчатка знову я з проблемою.вже 3 місяці боримся за ГВ та незнаю що далі робити.З 1.5 міс ми на змішаному бо в грудях тільки 70-80 грам молочка.а вже пару днів його дуже мало доця плаче груди брати взагалі нехоче крики страшні .порадьте що робити бо нема сил більше бо вона так кричить як баче титю що невиносимо на це дивитись.готова на все піти щоб повернути молочко .прошу поради
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 жовтень 2014 - 20:09

Mariannka, не цідила я. Не люблю того, та і не вмію добре.
Але малеча моя вночі певно своє відїдала. От тільки після тих соплів молока таки стало менше і ми тепер їмо цицю на сон, один раз протягом дня. Зате вночі зараз чомусь стала частіше прокидатися щоб перекусити, але то таке-хай їсть дитятко.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 жовтень 2014 - 10:32

Перегляд повідомленняЛюбомирівка (07 жовтень 2014 - 20:09) писав:

Mariannka, не цідила я. Не люблю того, та і не вмію добре.
Але малеча моя вночі певно своє відїдала. От тільки після тих соплів молока таки стало менше і ми тепер їмо цицю на сон, один раз протягом дня. Зате вночі зараз чомусь стала частіше прокидатися щоб перекусити, але то таке-хай їсть дитятко.

мені одного разу сказали чим більше дитина зїсть вночі.тим більше буде молока в день. Не хвилюйтеся, усе буде добре.

Повідомлення відредаговано Mariannka: 08 жовтень 2014 - 10:33

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 жовтень 2014 - 16:20

Mariannka, та так книжкі і пишуть, що вночі зкладється необхідна кількість молока на наступний день, а саме з 3 до 7ранку. А от недавно прочитала, що кількість молока і темп його прибуття визначає попереднє годування: чим більше малюз з'їв і чим жадніше, тим більше і скорше прибуде молока.
На собі щось не можу помітити ефект ні одного ні іншого твердження. Інколи мала цілу ніч смокче, а вдень груди майже пусті. А часом вночі лише двічі перекусить, а вдень груди тверді і молоко аж підтікає.
Природа розумніша книжок, і сама знає як краще і правильно.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 жовтень 2014 - 19:44

Перегляд повідомленняЛюбомирівка (15 жовтень 2014 - 16:20) писав:

Mariannka, та так книжкі і пишуть, що вночі зкладється необхідна кількість молока на наступний день, а саме з 3 до 7ранку. А от недавно прочитала, що кількість молока і темп його прибуття визначає попереднє годування: чим більше малюз з'їв і чим жадніше, тим більше і скорше прибуде молока.
На собі щось не можу помітити ефект ні одного ні іншого твердження. Інколи мала цілу ніч смокче, а вдень груди майже пусті. А часом вночі лише двічі перекусить, а вдень груди тверді і молоко аж підтікає.
Природа розумніша книжок, і сама знає як краще і правильно.

звісно що так. це все індивідуально.
просто в мене малий в день не дуже груди хоче,а молока дуже багато аж тече. но зато вночі неможливо відірвати дитину.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 16 жовтень 2014 - 23:23

Дівчата, а хтось щось чув про "Мама і я" Нестле? чи може сам приймав?
мені сьогодні лікарка порадила, я почитала в неті відгуки - багато пишуть, що молоко стає поживнішим, лактація підвищується і дітки краще вагу набирають

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   romoksana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 жовтень 2014 - 07:39

Перегляд повідомленняСвітла (16 жовтень 2014 - 23:23) писав:

Дівчата, а хтось щось чув про "Мама і я" Нестле? чи може сам приймав?
мені сьогодні лікарка порадила, я почитала в неті відгуки - багато пишуть, що молоко стає поживнішим, лактація підвищується і дітки краще вагу набирають

Я пила мама i я весь третiй й четвертий мiсяць. Менi допомогло дуже. Молока стало багато, бо була криза. Доня як тiльки почала регулярно пити набрала замiсть 300 гр - 600 гр. До того пробувала чаi, тмин, - без толку. Дороге звiсно, але спробуйте може вам пiдiйде.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 жовтень 2014 - 14:55

romoksana, а коли припинили пити, лактація не погіршилась? Доня добре набирала вагу?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юльчік86 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 23 жовтень 2014 - 10:36

дівчата я для підвищення лактації п"ю звичайну мелісу))) молока відрау стає набаго більше)))
My Signature
Зображення

Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krav4yk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 26 жовтень 2014 - 18:18

Дівчаточка у мене проблема...моє Чудо відмовляється брати груди. Навіть ні разу не смокне, і до рота не візьме...одну грудь ще сьогодні вночі о 2 ночі поссав а другу вже добу як не ссав.
Я годувала на ніч о 21.00 на другий сон о 15.00 і два рази в ночі!!!
а зарез нічого, і з бутилочки кашу не смокче, рве соску, вивертається хниче!!!....він просто все їїсть з ложечки. Гарно їсть прикорм, ну правда потрібно забавляти ложками, друшляками, черпаками!!!! але їсть!!!

...у нас то зубчик 6 лізе, незнаю!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   romoksana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 жовтень 2014 - 19:38

Перегляд повідомленняСвітла (17 жовтень 2014 - 14:55) писав:

romoksana, а коли припинили пити, лактація не погіршилась? Доня добре набирала вагу?

Нi лактацiя не погiршилася, вче внормувалося, зараз молока багато. Доня набиралатпо 600 грм щомiсяця

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Korucja 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 жовтень 2014 - 21:37

Дівчата, чи можна робити масаж при ГВ?
My Signature
Спойлер
[/spoiler]

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 жовтень 2014 - 09:56

Перегляд повідомленняKorucja (28 жовтень 2014 - 21:37) писав:

Дівчата, чи можна робити масаж при ГВ?

ясно що можна))))вперед)))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MiLora 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 01 листопад 2014 - 03:53

Дівчаточка, підкажіть, будь-ласочка, що робити.
з ГВ в нас якось не складалось з першого дня. В синочка була жовтушка, сили тянути він особливо не мав, зїда тільки те що текло і засинав... зза перші три тижні ми навіть не набрали ті 300 грам, які втратили в роддомі, лікарі почали бити на сполох - заставили догодовувати... до місяця часу жовтушка так була й не пройшла - поклали в лікарню, там нас відкапали і малюк оживився, почав нормально їсти... ще місяць я потратила, щоб перейти зі змішаного на повністю ГВ... молоко було, бо навіть лактостаз був, через те, що все не зїдав, але коли малому було рівно 2 - в мене виявили гнійний мастит, прооперували ліву грудь, я тиждень на антибіотиках, а синочок на пляшечці і все - після того він про груди і чути не хоче: кричить, верещить, аж заходиться дитина... пробувала дурити, давати через силіконові накладки, дні три допомогало, напевно думав, що бутилочку даю, а потім, мабуть розкусив мене і ні в якуне хоче... я вже 1,5 місяці сціджую і даю те молочко з пляшечки + догодовую, бо невистачає... але стільки сціджувати вже неможу - весь час йде тільки на це і вночі по 2-3 рази сціджувати встаю... фізично вже невистачає сил...
чи було в когось таке, що після такого довгого періоду відлучення, дитина все таки брала груди? Вдома всі кричать, щоб я кидала те ГВ і не мучилась, а мені синульку шкода - хочеться йому вітамінок подовше подавати... ЩО РОБИТИ??????
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 листопад 2014 - 11:29

Krav4yk, як в вас справи? налагодилося трохи ГВ? Не знаю чи ще доцільна порада, але годуй малого у сні, прикаладаю сонного. А в день зціджуй щоб молочко не зменшилося. Такі кризи бувають, часто вони минають за кілька днів. Але часто цим моментом користуються щоб відлучити дитину від грудей. Вирішувати тобі, особисто я лише за годування.
В мене було, що доня тікала від грудей, побачить що я кладу її, вона рачки викручується і злазить з дивану. Але дякувати Богу минулося і ми чемно смокчемо маму.
MiLora, що робити, то звісно вам вирішувати. З одного боку грудне молоко важливе і дуже цінне для малятка, а з іншого дитині потрібна спокійна, відпочивша і врівноважена мама. Зверніться ще до консультанта з ГВ. На жаль з досвіду спілкування, в подібних ситуаціях ГВ припиняється. Я думаю що всі методи відновлення годування ви вже пробували за цих два місяці?: постійне перебування з малюком поряд, спільний сон, як омога частіше прикладання, годування на сон, відразу після пробудженння і в сні, можна прикладати навіть ходячи чи злегка гойдаючися, скажімо на фітболі (було я і так годувала). Щиро бажаю вам таки годувати синочка грудьми.

Korucja, існує думка що масажу не можна. В той же час рекомендують масажні рухи робити по спині для кращого відтоку молока при годуванні і зціджуванні. Я питала масажиста, то за його словами основна перепона, це те що жінці не варто лежати півгодини на животі і вважати які засобі використовуються при масажі. Не варто брати штучні з барвниками і ароматизаторами олії чи креми.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 листопад 2014 - 00:28

Krav4yk, я думаю, то через зуби у вас.
Korucja, тільки якщо дуже треба, а так - чисто символічний.
MiLora, я би вам радила не використовувати пляшечку - ложкою або зі шприца годувати. І постійно пропонувати груди. Догодовувати біля грудей - щоб запах чув і була чітка асоціація з надходженням їжі. І швидше за все у вас з захватом соска будуть проблеми - бо він звик до соски. Вирішувати все ВАМ і тільки вам, як мамі. Нікого не слухати. За детальними порадами краще звернутись до наших консультантів.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 15 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ryzyk світлина

Ryzyk  Завтра день батька . Вітати будете татів?

17 чер 2017 19:29

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!! 10 рочків це багато))

16 чер 2017 09:06

Показати коментарі (2)

Алетейя світлина
❤❤❤ світлина

❤❤❤  А все залежить від людських зіниць - в широких відіб'ється вся епоха, у звужених - збіговисько дрібниць. © Ліна Костенко

08 чер 2017 22:14

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  Не забувайте мріяти щодня. Не забувайте усміхатись горю. Усміхнені вуста — це та броня, Яку не зломить навіть ваша доля. © Ліна Костенко

06 чер 2017 11:51

ulaska світлина

ulaska  Після закриття російських соцмереж я зрозуміла, що найкраща "соцмережа" це "Малеча"))

29 тра 2017 04:28

Показати коментарі (5)

burishina світлина
Nesarokko світлина

Nesarokko  Дитина — гість у твоєму домі: нагодуй, вивчи і відпусти. Мудрість індіанців

24 тра 2017 12:47

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина
Айра світлина

Айра  Підкажіть хто знає, де на форумі дівся розділ з архівом походів малечівців з палатками??? Тицніть ссилку, бо не можу знайти...

Заблокований 22 кві 2017 16:56

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 червень 17 )

Перекладач онлайн